Wolfteam’e K.A.O.S Ne Zaman Geliyor?

wolfteam kaos

Av Mevsimi’nin son ermesinin hemen ardından, Ateş ve Barut yaması ile Türkiye’nin en çok oynanılan MMOFPS oyunu Wolfteam’de yepyeni bir dönem başladı. Ateş ve Barut yaması ile birlikte gelen ve çok yakında oyuna eklenecek olan K.A.O.S. (Kamplar Arası Operasyon Skoru), kamplar arası dur durak bilmeyen rekabetin ve mücadelenin ilk sinyallerini veriyor.

K.A.O.S. sisteminin temelinde 3 farklı kamp bulunmakta. Bunlar Medusa, Lycan ve MMU.

Medusa Kampı: 9 dev şirketten ve AB, ABD-JPN, Çin ve Endonezya liderlerinden oluşan birliktir. Ülkeleri ve şirketlerinin kar sağlaması için her şeyi yaparlar.

Lycan Kampı: Anti-Epoksin’e ve Kurt Sendromuna karşı savaşan Pedro Gomes’in terörist örgütüdür. İnsanları kurtardıklarını söyleseler de pek çok kişi için onlar birer teröristten öte değil.

MMU Kampı: Çok amaçlı Askeri Birlik(MMU) ilk olarak Lycan’a karşı kurulmuştur. Özel timleri ve Wolfteam-S’i eğitim, Kurt Sendromundan insanları kurtarmak için Anti-Epoksin’e S’i geliştirmişlerdir.

Peki Bu Kaos Sistemi Nasıl İşliyor?

Medusa, Lycan ve MMU kamplarından birini seçerek, 3 ay boyunca seçtiğiniz tarafta yapacağınız maçlardan kazanacağınız KAOS puanları ile kendi tarafınıza bağış yaparak, rakip olduğunuz taraflara karşı üstünlük kurmaya çalışacaksınız. Ayrıca, yapmış olduğunuz bağışlar ve mücadele ile de kendi tarafınız içerisinde de üst sıralarda yer almak için dur durak bilmeyen bir aksiyonun içerisinde kendinizi bulacaksınız. 3 ay boyunca sürecek olan bu mücadelede, her ayın sonunda kamplar arasında en çok puan toplayan kamp, o ayın galibi olacak. Galip gelen kampın mensubu olan oyuncular ise birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacaklar. Hem kampınızın en rütbeli kurtunu hem de Wolfteam’in en iyi kampını sadece siz belirleyeceksiniz.

Genel olarak bakıldığında FPS oyunları içerisinde taraf mantığı çok fazla görülmemekte. Fakat Türkiye’nin lider MMOFPS oyunu Wolfteam’de bu özelliği de görebilmek artık mümkün olacak gibi gözüküyor. Farklı bir heyecan ve mücadele coşkusu katacak olan bu sistemde hediyeler kadar sistemin özellikleri ve taraf içi rütbe sistemi de dikkatleri üzerine çekiyor.

K.A.O.S sisteminde kamplar arası denge de düşünülmüş. Adil ve haksız kazanç elde edilmemesi için tüm gücüyle çalışan Wolfteam ekibi, yaklaşık 3 ay önce ilk defa duyurularını yaptığı K.A.O.S.’ta dizginleri eline almış durumda. Kamp arası dengeleri gözetmek ve mücadelenin kıyasıya sürmesi için tüm önlemler şimdiden alınmış durumda.

Sezon mantığı ile ilerlemesi beklenen bu sistemde, sezon boyunca sistemi terk etmek mümkün olmayacak. Belki de en güzel değişiklik ise rütbelerde sizleri bekliyor olacak. Herhangi bir kampa katılan oyuncu, kendi rütbe simgesinin yerine, kampınızdaki rütbe işaretini oyun içerisinde görüyor olacak. Sezon boyunca kazanılan GP de birikmeye devam edecek ve sezon sonunda gerçek rütbenize eklenecek.

Sistem içerisinde yer alan 3 kampın her birinde 5 kademe ve her kademede ise 3’er adet rütbe bulunuyor. Her kademe ve rütbe için de birbirinden değerli hediyeleri kazanmak sizin elinizde.

İlk tanıtımları 3 ay önce yapılmaya başlanan K.A.O.S, Wolfteam ekibinden alınan bilgilere göre Aralık ayı içerisinde yayına alınacak gibi gözüküyor. Heyecan, hırs, mücadele ve adrenalin dolu bir MMOFPS keyfi için bizler de sabırsızlanıyoruz.

K.A.O.S. Tanıtım Videosu: http://www.youtube.com/watch?v=3oKrYc1G7ec

Wolfteam Tanıtım Videosu: http://www.youtube.com/watch?v=oSXJC-J5xcA

Wolfteam Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/WolfteamAvMevsimi

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.