Vin Diesel: Riddick’in MMO Oyununu Geliştiriyoruz

Vin Diesel: Riddick’in MMO Oyununu Geliştiriyoruz

The Chronicles of Riddick

Vin Diesel’in başrolünü oynadığı Riddick serisi Pitch Black, Chronicles of Riddick ve The Chronicles of Riddick: Dark Fury (anime) adlı harika filmlere sahip. Serinin yeni filmi Riddick de önümüzdeki ayın başında ülkemizde gösterime girecek.
     Ayrıca The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay ve The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena gibi oldukça başarılı oyunlara da sahip olan bu seri gerçekten de oldukça etkileyici bir dünyaya sahip. Bunun nedenlerinden biri de Vin Diesel’in bu serideki muhteşem oyunculuğu diyebiliriz.
    Serinin oyunlarında da seslendirme yapan Vin Diesel’in açıklamalarına göre Tigon Studios ve Starbreeze’den Escape from Butcher Bay adlı muhteşem oyunu geliştiren ekip bir araya gelip birkaç aydır yeni bir Riddick oyunu üzerinde çalışmaya başladı.
     Diesel’in açıklamalarına göre serinin yeni oyunu MMO benzeri bir yapıya sahip olacak ve konusunun merkezinde ise paralı asker ticareti bulunacak. Vin Diesel’in de başında bulunduğu bir proje gerçekten de harika olabilir.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.