Samsung Star 3 Türkiye’de!

Samsung Star 3 Türkiye’de!

Samsung yeni telefonu Star 3’ü Türkiye’de satışa sundu.

3 in dokunmatik ekranı ve Wi-Fi bağlantı desteğinin yanı sıra; zarif tasarımı ile dikkat eken Samsung Star 3, sosyal hayata anında uyum sağlıyor.

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, yeni cep telefonu Star 3’ü Türkiye’de satışa sundu. 3 in dokunmatik ekrana sahip yeni Samsung Star 3; özellikleriyle hızlı bağlantıyı, zengin multimedya deneyimini ve anında sosyalpaylaşım keyfini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Çok daha sosyal, ok daha eğlenceli bir mobil deneyim
Sosyal paylaşım tutkunlarına hitap eden yeni Samsung Star 3; Samsung’un kendi geliştirdiği ve farklı platformları da bir araya getiren ChatON ile de,eğlenceli bir anlık mesajlaşmaalternatifi yaratıyor.Facebook ve Twitter desteği ile Star 3, sevdiklerinizle anında fotoğraf paylaşma ve iletişim kurmanıza olanak tanıyor. Star 3’ün Wi-Fi desteği ise; Wi-Fi bağlantı noktalarından ücretsiz ve hızlı internet bağlantısı kurmanızı sağlıyor.

Geniş dokunmatik ekran ve kaliteli görüntüleme deneyimi bir arada
Yeni Samsung Star 3, geniş 3 in dokunmatik ekranı ile kullanım rahatlığı ve işlevselliği bir araya getirmenin yanı sıra; 3.2 megapiksel kamerası ile önemli anların kaliteli fotoğraflarını ekmenizi ve multimedya i eriğini en iyi şekilde görüntülemenizi mümkün kılıyor. Dahili MüzikÇalar ve FM Radyon desteği sayesinde, istediğiniz her an müziğin ritmine kapılmanız ok kolay…

MicroSD kart ile 16 GB’ye kadar ek bellek i eren ekstra depolama alanı sunan yeni Samsung Star 3 369 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Samsung Star 3 – S5220 Teknik Özellikler

Ağ:
GPRS / EDGE

Ekran:
3” 320×240 Dokunmatik Ekran

Kamera:
3,2 MP Kamera

Video:
Video Kayıt ve Oynatıcı

Müzik:
3.5mm Kulaklık Girişi, FM Radyo

Bağlantı:
Bluetooth v3.0, USB, Wifi b/g/n

Hafıza:
30 MB Dahili+MicroSD (16GB’a Kadar)

Samsung Kullanıcı Arayüzü:
Çoklu Ana Ekran ve Menüler, Çok Fonksiyonlu Widget’lar

Ek Özellikler:
FAcebook,Twitter, CHatON, Sosyal Ağlara Hızlı Erişim, Dahili Mesajlaşma Uygulamaları (MSN, Facebook, Yahoo, Gtalk)

Pil (Standart):
1000mAh

Renk Se enekleri:
Siyah, Beyaz

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.