Mount and Blade Artık Bağımsız!

mount blade

Türk oyun sektörünün gururu diyebileceğimiz Mount and Blade serisi, her oyunuyla birlikte kendine has bir kitle edinebildi. Oyunlarında yer alan mod desteğiyle birlikte de büyük ilgi gören seriyi ilgilendiren önemli bir haber ortaya çıktı.
    Paradox Interactive’ın resmi sitesinde yer alan duyuruya göre Ankaralı yapımcı TaleWorlds, Mount and Blade serisini artık tamamen bağımsız olarak devam ettirecek. Beş seneden beri Mount and Blade serisinin yayıncılığı Paradox Interactive’e aitti. Yapım aşamasında Paradox’un şimdiye kadar ne kadar etkisi olmuştur bilemiyoruz fakat artık Mount & Blade serisi adına verilecek kararlar TaleWorlds’ten çıkacak.
    TaleWorlds’le ilgili haberin kendisi aslında bu kadar fakat Paradox, bu haberin üstüne bir de hediye dağıtımına başlamış görünüyor. Eğer Mount and Blade serisinin oyunlarından birisine sahipseniz, Steam hesabınıza Paradox’un yeni Magicka oyunu Magicka: Wizard Wars’ın Early Access sürümü ücretsiz olarak eklenmiş durumda. Gösterilen desteğe teşekkür etmek maksadıyla yapılan hediye dağıtımının oyunu Magicka: Wizard Wars’ın normal fiyatının 12.99 dolar olduğunu belirtelim.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.