Kehanet Online Sınıf Tecrübesi Vitamini

Kehanet Online Sınıf Tecrübesi Vitamini

Sınıf Tecrübesi Vitamini nedir?

Kehanet Online oyununda tecrübe kadar se miş olduğunuz sınıflarınızın da puana ihtiyacı var. Sınıf puanlarınızı daha hızlı kazanmak i in vitamine ihtiyacınız var. Nakit Dükkandan satın alabileceğiniz bu eşya ile %20 daha fazla sınıf puanı tecrübesi kazanırsınız.

Eşyanın 30 ve 7 günlük süreli eşitleri bulunurken, 1-2-4 saatlik de 3 eşidi bulunmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Nakit dükkandan satın aldığınız Sınıf Tecrübesi Vitamininizi farenizin sol tuşuna iki kez seri tıklayarak ya da sağ tık yaparak a ılan pencerede "Eşyaları Kullan" se eneğini se erek aktif edebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Sınıf Tecrübesi Vitamini eşyasını almak i in oyun i erisinde " T " harfine tıklayıp Nakit Dükkana erişiniz. Solda "Büyüleme" Kategorisini se iniz. 5.-6. ve 8. sayfalarda Sınıf Tecrübesi Vitamini eşyalarının eşitlerine ulaşabilirsiniz.

Eşya süresi: 30 Günlük
Eşya Fiyatı : 14364

Eşya süresi: 7 Günlük
Eşya Fiyatı : 11960

Eşya süresi: 4 Saatlik
Eşya Fiyatı : 841

Eşya süresi: 2 Saatlik
Eşya Fiyatı : 481

Eşya süresi: 1 Saatlik
Eşya Fiyatı : 301

Nasıl Satın Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.