Kehanet Online Küçük Şeytan Geçidi Eşyası [Işınlanma]

Kehanet Online Kü ük Şeytan Ge idi Eşyası [Işınlanma]

Kü ük Şeytan Ge idi Eşyası nedir?

Kü ük Şeytan Ge idi eşyası; sizi bir bölgeden, işaretlemiş olduğunuz başka bir bölgeye ışınlanmanızı sağlayacak eşyadır. Bu eşya sayesinde dilediğiniz bölgeler arasında ışınlanma işlemini ger ekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken eşyaya belirli bölgeleri kaydetmek.

Nasıl Çalışır?

Öncelikle antamızda bulunan Kü ük Şeytan Ge idi adlı eşyayı kullanıyoruz.

Karşımıza gelen pencerede sistem bizden öncelikle ışınlanma noktasını belirlememizi isteyecek. Belirli bir noktayı kaydetmek istediğinizde, pencere i erisindeki Pozisyonu Ayarla butonuna basmanız gerekiyor.

Bölgenizi kaydetme işlemini ger ekleştirdikten sonra dilediğiniz bir bölgeden, kayıt etmiş olduğunuz bölgeye ışınlanabilirsiniz. Bunun i in eşyamıza tekrardan kullanmamız ve belirlemiş olduğumuz tanımlı bölgeyi se ip Pozisyona Git butonuna basmamız gerekiyor.

Geri dönüş işlemi tamam =)

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Kü ük Şeytan Ge idi eşyasını alabilmeniz i in öncelikle T tuşuna basmanız ya da sağ alt köşede bulunan Dükkan butonuna tıklamanız gerekmektedir. Buradan sol taraftaki menüden Diğer bölümüne gelmeniz gerekmektedir.

Eşya Fiyatı : 2104
Eşya Miktarı : 10 Adet

Nasıl Satın Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.