Kara Taht’ta Kahramanların Zamanı

Kara-Taht-MMORPG

Kara Taht’ta Kahramanların Zamanı güncelleme paketinin gelişi hızla yaklaşıyor. Oyun ekibi, yamadan ilk görüntüleri oyuncularıyla paylaşmaya başladı.

Kahramanların Zamanı güncellemesinin en önemli içeriği ise heyecanla beklenen Savaş Arenası. Bu haritada oyuncular çeşitli takım kombinasyonları ile karşı karşıya gelebilecek ve puan toplayarak Türk motifli zırh ve silahları kazanabilecekler. Yeni yamayla Deve bineği de oyuna eklenecek içerikler arasında. Gelecek dönemde oyuncuları bekleyen içeriklere buradan ulaşabilirsiniz http://www.joygame.com/kara-taht/kahramanlarin-zamani/

Heyecanlı bekleyiş sürerken, Kara Taht ’ta 11 Nisan’a kadar Cehennem Geçidi Zindanlarındaki baş düşmanları öldüren ve ekran görüntüsü alan oyuncular, baş düşman başına belirli miktarda gümüş kazanacak. Kara Taht’ta önümüzdeki hafta içerisinde Kanunsuz Savaş ve OG’ yi Yen Ödülü Kap etkinlikleri de oyuncuları bekliyor olacak. Ayrıca bu Salı Pelerin Kutularında 1+1 fırsatı Kara Taht oyuncularına sunuluyor. Belirli günlerde oyunculara sunulacak olan indirim ve kampanya fırsatlarını da kaçırmamanızı öneririz.

Strateji ve MMORPG ’yi harmanlayan Kara Taht, yeni kahramanlarını bekliyor. Oyunla ilgili detaylı bilgiyi www.karataht.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.