İPhone’daki 12 En Güzel Oyun

 

1-Hitman Go

Kuşkusuz Hitman, seri olarak en iyi oyunlardan biridir. App Store’da bulunan Hitman Go’nun geniş bir oyuncu kitlesi vardır. Müzelerin ve partilerin etrafında gizlice dolaşma gibi bir faktör olmamasına rağmen oldukça sıra dışı bir oyun.hitman

 

 

 

 

2-Downwell

Oyun dünyasının klasikleşmiş donanımlarını barındıran bu oyun, arka planda kalmış olsa da iyi bir kurgunun eseri. Silahınız ile düşmanlarınızı vururken level yükselir ve  ona paralel olarak her atladığınız levelde zorluk artar.

maxresdefault

3-Drop 7

AreaCode’un bir puzzle oyunu bu seri, sayısal bir oyundur. Yatay ve dikey olarak sayıların uyumluluğunu sağlamanız zaman bağlıdır.

drop7-apple-lg-7348153813

 

 

 

 

 

4- Device 6

Telefon ekranında oynayabileceğiniz en gizemli ve eğlenceli oyundur tabi okumayı seviyorsanız.

2401563-device+6+image+2

5- 80 Days

Jules Vernes’in ölümsüz eseri, 80 günde devr-i alem’den esinlenen bu oyun, size sadece gezmenizi gerektiriyor. Tabi en zevkli yanı her yolculuk, diğerinden daha eğlenceli ve fantastik.

screen480x480

6- Threes

Matematiğe ve öpücüğe dayalı olan bu oyun, rakamların bir büyüsü sayılabilir. Estetik olarak benzerlerinden biraz eksiz kalsa da zorluk olarak herkes için bir oyun olamayabiliyor.

Threes-7

7- Final Fantasy IX

Final Fantasy VI ve VII iyi bir oyundu, fakat Final fantasy IX en çekici oyunlardan biridir. Seri içinde küçümsenmiş ve önem verilmemiş olsa da Zidane, Dagger, Vivi ve Steiner’in maceraları ekran başında oldukça iyi bir zarafetle heyecan ve zevk vermektedir.

maxresdefault (1)

8- Alto’s Adventure

Ekran başında yeni yerleri keşfetmek ve Alto’ya maceralarında eşlik etmek iyi bir seçenektir. Durmaksızın atlayıp zıplamak ve tırmanmak içeren oyun, sizi oturduğunuz yerden maceralara sürükler.thumbnail

9- A Dark Room

Karanlık ve bir ışık… Önemli olan bazen, ne yaptığın değildir. Nerede yaptığındır. Çok ipucuna gerek yok.

DarkRoom-580

10-Ridiculous Fishing

Şans ve sabır balık tutuma da ne kadar gerekliyse bu oyunda da aynı şekilde önemlidir. Önyargıyla yaklaşılan bu oyun, oynandığı zaman insanın içinde gizli bir heyecan uyandırmaktadır.

maxresdefault (2)

 

 

 

 

 

11-Super Hexagon

En büyük düşmanınız zamandır bu oyunda. Geometri ile müziğin dansı içinde hipnoz edici bir şeye sahip.

unnamed

12-Framed

Ölüm ve kaçış… Kahramanın en büyük yardımcısı sizsiniz.

Screen 5 iPhone 6+

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.