iPad üzerinde çok farklı bir Hockey deneyimi!

iPad üzerinde ok farklı bir Hockey deneyimi!

%100 Türk Sermayesi ile kurulan Appcus tarafından geliştirilen Tricky Puck, klasik hockey oyunlarının ok ötesinde yetenekleri ile iPad kullanıcılarına sunuldu.


Kullanıcılar, farklı saha se enekleri üzerinde, rastgele beliren bonus ve tuzaklar eşliğinde, farklı gü teki bilgisayaroyuncularının yanında arkadaşları ile karşılıklı ma yapabiliyorlar.Tricky Puck, buz, im, beton, parke, asfalt, toprak olmak üzere 6 farklı oyun sahası ve yine her saha i in tasarlanmış 6 farklı disk (puck) ile kullanıcılara bir oyun i inde ok farklı oyun deneyimleri sunuyor.

Tricky Puck’ı benzer oyunlardan farklılaştıran özellikleri sadece bunlar değil; Tricky Puck kullanıcıları, oyun deneyimini ok keyifli hale getiren 12 farklı bonus ve tuzak ile karşı karşıyalar! Bonus ve tuzaklar kullanıcı tarafından aktif veya pasif hale getirilebiliyor.


Oyun i inde tamamen rastgele ortaya ıkan Hızlı Disk, Büyük Sopa (Paddle), Yapışkan Sopa, Bariyer, Kü ük Kale ve Yer Çekimi gibi bonuslar kişiye avantaj sağlarken, Deprem, Büyük Kale, Bozuk Zemin, Çift Disk gibi tuzaklar oyuncuların oyunu kazanmak i in daha fazla mücadele etmelerini sağlıyor.Tricky Puck iTunes üzerinden (http://itunes.apple.com/us/app/tricky-puck/id492614268?ls=1 mt=8) indirip hemen oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.