Gray Matter

Gray Matter

Chapter 1:

Sağdaki saksının i inden tavşan Houdini'yi alın. Yerdeki antanızı a ın ve i inden su kabı ile havucu alın. Su kabını, sağdaki sürahiden doldurun. Su kabını ve havucu artık kafesinde olan Houdini'ye verin. Odadan ıkarken antanızdan kibritleri, kart destesini, sihir kitabını, cüzdan ve cep bı ağını otomatik olarak alacaksınız. Odadan ıkın, merdivenlerden inin ve tabloyu inceleyin. Soldaki kapının üzerindeki envelope'u inceleyin.

Sağdaki odaya girin, diplomalar, resimler ve diğer her şeyi inceleyin.

Evden dışarı ıkın, sağa gelin ve garaja girmeye alışın. Motoru alıştırmayı deneyin. Çalışmayacak. Eve dönün, malikanenin girişindeki tabelayı inceleyin. İ eri girin, en soldaki kapıya girin. Evin hizmet isi ile tanışacak ve kahvaltı edeceksiniz.

Konuşabileceğiniz her şeyi konuşun. Mutfaktan ıkın ve kapıdaki zarfı alın. Zarfta Dr'un sizden deney i in altı hasta bulmanızı istediğini söyleyen bir mesaj bulacaksınız. Bu konuda konuşmak i in hizmet iye gidin. Konuşmanın sonunda size cep telefonunu verecek. Odanıza dönün, antanızdan ailenizin fotoğrafını alıp, komodine koyun. Evden ıkın, sağa gidin. Oxford'a gideceksiniz.

Cornmarket Street'den sağa dönün ve The Black Wand adlı yere girin. Sağda duran bulmaca makinelerine bakın. Daedalus Club logosunu bulup, tıklayın. Mephistopheles logo'ya ü kere bakınca gelecek. Bu arada ortada bulunan makinede oyun oynayarak 21 rakamını oluşturmaya alışın. Bunu yaptığınızda ödülünüz Daedalus Club'tan bir bilmece olacak. Mephistopheles ile tüm se enekleri konuşun.

Ana caddeye gelin, Carfax Tower'ı yakından inceleyin. Kapısından i eri girin. Yukarı ıkacaksınız. Manzaraya bakın. Sonra kapıyı kapatın. Kapının ardında bir kutu bulacaksınız. Kibritleri kutunun altında kullanın. İlk bulmaca par anız olan Fire'ı alacaksınız. Sokağa geri dönün. Solda, duvarda okul sembollerinin olduğu bir tabela var. Christ Church College'ı bulun. Haritaya ge in. Christ Church College'a gidin. Ortadaki havuzun i erisinde bir Black Box var. A ın. Havuzdan biraz su alıp, bunu a ılmış olan kutuya dökün. Water adlı bulmaca par asını buldunuz. Bu bulmaca size bah eye gitmeniz i in bir ipucu verecek. Aşağıdan i ek bah esine gidin. Tüm i ekleri inceleyin. Sağ alt taraftaki i ek tarhını iyice inceleyin. Görüntü yakınlaşınca mat ve Earth bulmaca par asını bulana kadar kazın. Şehir merkezine geri dönün. Queen Street'e gidip Windy Dog tabelasına bakın. Pub maalesef ki kapalı. Çevrede bulduğunuz öğrencilerle Dr'un istediği test hakkında konuşun. Dr.Styles'ı duyanlar hemen ka acak ya da tersleyecekler. Tüm öğrencilerle konuşunca yerde bir kağıt bulacak ve St. Edmund'da yeni öğrenciler i in bir buluşma olduğunu öğreneceksiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.