Dark Saoul 3 patch tutukluk sebebiyle ‘Steam’dan kaldırıldı.

Önceden yayınlanmış patch oyun içindeki hataların ve hilelerin engellenmesi için tasarlanmıştı ancak görünen o ki yayınlanmasının ardından sorunlar başka bir boyuta taşındı.

Steam üzerinden Dark Soul 3 stüdyosu dark-souls-2-iron-king-screenshot-3-1920x1080birkaç güzel yeniliğin oyuncuları şaşırtacağını ilan etmişti. Karakterin kendi dünyasına aniden geçiş yapabilmesi, Firelink-Shrine’a gidebilme Full Dragon statusünde değişimlerin olacağını da dile getirmişti.

Patch’in ilan edilmesinin ardından yapılan düzeltmeler oyun içinde karşılaşılan sorunlara yüzeysel olarak bir çözüm sunmuş olsa da görünen o ki algılanan başka problemlere yol açtı.

Dünya genelinde oyuncuların şikayetleri ve baskıları üzerine yama kaldırıldı ve oyun eski düzenine tekrar geri döndü. Kaldırılmasının ardından yapımcıların gönderdiği mesajda “ Eğer önceki düzeltmelerin hatalarından kaynaklanan mağdurlardan biriyseniz merak etmeyin asla mağdur kalmayacaksınız. Gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz” özürleri yer aldı.

 

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.