Cengiz Han 2 Tarım Çimi

Cengiz Han 2 Tarım Çimi
Tarım Çimi, Cengiz Han 2’de 1 saat süreliğine çifte tecrübe kazanmanızı sağlayan eşyadır. Aynı zamanda Antik Kalıntılar’da saygınlık ya da hünere iki kat puan kazandırır. Gezgin Ruhlar, Lanetli Beden ve Oyun Parkı’nda da 2 kat ödül kazanırsınız.

1 adet Tarım Çimi kullandığınızda 1 saat boyunca ödül kazanırken arka arkaya kullandığınız sayıya göre bu ödülün süresi katlanarak devam etmektedir. Örneğin 4 tane Tarım Çimi arka arkaya kullanırsanız Tarım Çimi’nin etkisi 4 saat sürer.

Tarım Çimi’ni Nereden Satın Alabiliriz?
Resim

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük Kullanışlı bölümünden Hanlık Parası karşılığında Tarım Çimi satın alabilirsiniz.

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki “Cüzdanım” bölümünden almış olduğunuz JP’leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin.
– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.