Cengiz Han 2 Krallık Sistemi Part 2

Cengiz Han 2 Krallık Sistemi Part 2

İmparator Seti:

İmparator seti özel olarak Kral’a verilen bir settir.

İmparator seti Kral olduktan sonra Guku adlı OOK(Oyuncu olmayan karakter)’dan alabileceğiniz bir settir. Bu seti tamamen giydiğinizde size ekstra özellikler katacaktır. Örnek vermek gerekirse; Kritik vuruş şansınız bu seti giydiğinizde ok daha fazla olacaktır. Bu kuvvetli zırhlar ile savaşlara güvenle katılabilirsiniz…

Kral’ı Su lama:

Yapılan Lonca savaşlarının ardından Kral se ilir. Kral’ın rakipleri savaştan sonra Kral olmak i in elbette başka yollar denemek zorundadır. Çünkü savaşta her yol mübahtır. Krallık sisteminde bu nedenle bir de Kral’ı su lama vardır. Kral’ı su lamak i in bir lonca lideri olmak zorunludur. Kral’ı su lama yalnızca haftanın belirli gün ve saatinde yapılır. Bunun haricinde su lama yapılamaz.

Su lamayı yapacak olan Lonca, Kral’ın Loncası’nın üyesi olmayan ilk 5 loncadan birinden ise, Kral’ı Guku üzerinden su layabilir. Su lamayı diğer Lonca liderlerlerinin dördünden ikisi kabul ederse (teklif eden hari ) su lama başlar.

Su lama başladıktan sonra, ülkenin seviye 40 üzerindeki tüm evrimi i yurttaşları bir Su lama Kutusu alır. Eğer evirimi i yurttaşların sayısı 150′den azsa, su lama otomatik olarak başarısız olur. Eğer yurttaşların %70′inden fazlası su lamaya katılırsa, Kral otomatik olarak düşer. Kral’ın düşmesinin ardından su lamayı başlatan Lonca lideri yeni Kral olur…

[Ülke] Ulusal Ödül

Ulusal ödüller ülke genelinde ilk 25. sıraya girebilen oyunculara verilir. Ayrıca bu ödülleri almak i in 2. kural 60 seviye ve üstü olmaktır.

Ödül olarak bir ünvan verilir. Bu ünvanlar haftanın belirli günlerinde verilir. Ancak haftanın berlirli bir gününde sıralamadaki yer korunmak şartıyla. Sıralamaya girebilen oyunculara “Öncü Savaş ı” ünvanı verilir. Eğer belirlenen günde ödülünüzü almazsanız, bir dahaki ödül gününü beklemeniz gerekir. Ayrıca bir dahaki ödül gününe dek sıralamadaki yerinizi korumak zorundasınız.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.