Cengiz Han 2 14 Haziran 2012 Yaması

Cengiz Han 2 14 Haziran 2012 Yaması

1) Yeni Eklenen Tüm Binekler Takas Edilebilir Hale Getirildi

Yeni eklenen bineklerin bazıları takas edilemiyordu.
Bu yama ile beraber artık oyuna yeni eklenen tüm binekleri takas edebileceksiniz.

2) Avrupa Kupası Tahmin Etkinliği Eklendi

Avrupa Kupası 2012 heyecanı Cengiz Han 2’de devam ediyor. Facebook’taki Tecrübe Puanı etkinliğimizin yanı sıra oyun i i yeni bir Avrupa Kupası etkinliğine daha hazır olun. Avrupa Kupası Tahmin Etkinliği ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

3) Alacakaranlık İncisi Günün Ürünü Bölümüne Yerleştirildi.Okyanus, Algı, Hale ve Parlak Demir yapımı i in ihtiyacınız olan Alacakaranlık İncisi’ne Günün Ürünü bölümünden kolayca ulaşabileceksiniz. 10 Gümüş Pazar Parası veya Hanlık Parası karşılığında Alacakaranlık İncisi’ni alabilirsiniz.

4) Ruh Kristali Pazar’a Eklendi

Ruhlar Damgası üretebilmenize yarayan Ruh Kristali Pazar’a eklendi. Üretimi yapabilmeniz i in 9. Seviye Türk Demirciliği mesleğini öğrenmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonra Ruhlar Damgası üretebileceksiniz.

5) Depo Sorumlusu Artık Çanta ÜretebilecekÇantalarınızı büyütme zamanı geldi. Başkentinizde bulunan depodan 10, 15 ve 20 bölmeli olmak üzere 3 adet anta üretebilirsiniz. Pekin'de bulunan depodan ise 23, 25, 27 ve 28 bölmeli antalar üretebileceksiniz.

6) Türk Kıyafeti’nin İsmi Düzeltildi, Yeni eri Kıyafeti OlduPazar’dan alabileceğiniz Yeni eri Kıyafeti’nin 30 günlük olanında Türk Kıyafeti yazıyordu. Bu isim hatası düzeltildi. Artık “Yeni eri Kıyafeti” ismi ile aynı kıyafetin 7 ve 30 günlük sürelilerine Pazar’dan ulaşabileceksiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.