Belki Daha Önce Hiç Duymadığınız 8 Güzel Oyun!

Bu hafta düzenlenen, 2016 yılı oyun yapımcıları konferansında bir çok oyun sahnelendi. Bir kısmı kopya ve taklit olsa da bazıları son derece parlak, yeni fikirlerdi ve bir kısmı önceden hiç karşılaşılmamış düzeyde tasarlanmış.aboutgdc

1-Spotlighter tarafından “Candleman”

Işıklı bir labirentte kendinizi yanan bir mum olarak buluyorsunuz. Yandıkça mumunuz eriyor, mum eridikçe küçülüyor ve zamana karşı yarışmaya başlıyorsunuz. Yeni bölümlerle birlikte, zorluk seviyes, gitikçe daha da artıyor.

3024074-candleman

2-Bracket games tarafından “To Azimuth”

3024075-12_rocket

3-Deep end games tarafından “Perception”

3024076-perceptionBill Gardner ile tasarlanan oyun, oldukça geren korku yanında oldukça sabır gerektiren sinir bozucu durumlara da sahip. Kör bir kadını yönlendirerek oynanan oyun ilginç bir konuya sahip.

4-BillyGoat Entertainment tarafından “The Empire Staggers Back

3024077-hmsUzayda komik bir maceranın serüveni olarak tasarlanan oyun, ekran başındakileri eğlendirerek bir öğretici bir atmosferin içine sürüklüyor.

5-Rockfish Games tarafından “Everspace”

3024081-environment_02-1030x579Geminin içinde yakıta ve savunmaya ihtihaç duyarken sonunda ne olabileceği henüz belli değil.

7-Bulkhead Interactive tarafından “The Turing Test

3024084-maxresdefaultÖzellikle bilim-kurgu severlerin hoşuna gidecek bu oyun sizlere bambaşka bir dünya sunuyor. Tabiki insanoğlunun olduğu yerde makineler ve robotlar da tehlike oluşturabilir.

8-Keoken Interactive tarafından “Deliver Us the Moon”

3024085-deliver-us-the-moon-2Uzay istasyonundaki tüpler içinde bir kurgu olmasına rağmen, Deliver us the moon bir macera ve aksiyon oyunu değil.Zamanla ve oksijenle savaş verilen bir tür zeka oyunu ve aynı kategorideki diğer oyunlara nazarn hiç de can sıkıcı bir oyuna benzemiyor.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.