At Zarını Kur Şehrini Uzay Haritası İnişe Hazırlanıyor!

at zarini kur sehrini

At Zarını Kur Şehrini ile bütünleştirilecek uzay konseptiyle birlikte yeni haritanın yanı sıra, iki yeni karakter ve yeni bir zar da oyuna eklenecek. At Zarını Kur Şehrini sosyal medya hesaplarında en çok takip edilen içerik haline gelen Uzay konseptli yama 19 Şubat günü çıkışını yapacak!

Dünya, Ay, Jüpiter, Uranüs, Venüs, İo gibi gezegenlere ve bulutsulara yolculuk ederek koloniler kurulabilecek. Ayrıca bu harita ile oyun masasındaki bölgelerin çip değerleri de değişikliğe uğrayarak eğlenceyi ikiye katlıyor ve oyun deneyimini ciddi oranda artırıyor. Klasik haritada bulunan Issız Ada, Spor Festivali, Las Vegas ve Dünya Seyahati yerini yeni bölgelere bırakıyor.

Tarantula ve Apollon ile Uzay’a Yolculuk Edin!

Korsan kaptanı ve 1 numaralı uzaylı avcısı olarak Andromeda’ya ün salmış Tarantula ile gezegenlere yolculuk edin ve koloni kurarak ele geçirin!

Astronot olarak yetiştirilen Apollon, gezegenlerin keşfi ve kolonicilik faaliyetleri konusunda usta bir yeteneğe sahip. Gezegenlerdeki üslerin kurulması konusundaki yeteneğini her zaman her şartta kullanabiliyor.

Uzay Zarı ile Uzayın Şansını Yakala!

Uzayda çok nadir bulunan ve uzay teknolojisinin eşsiz parçalarıyla üretilmiş Uzay Zarı ile şansı kendi lehinize çevirin!

Andromeda’dan Kaçış (Ada’dan Kaçış), İnşaat İndirimi ve Zart Güç Barı Kontrolü sunan bu zar ile uzay setinizi tamamlayabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.