Aika Online Üretim Sistemi Rehberi

Aika Online Üretim Sistemi Rehberi

Aika’daki üretim sistemi sayesinde bir çok şey üretebilirsiniz. Seviye atlarken, elde ettiğiniz eşyaları, bu sistemle diğer malzemeler ile birleştirip daha yararlı hale getirebilirsiniz. Düşük seviyeli ve eski iksirlerinizi yenileyebilir yada kalitesi düşük eşyalarınızı başka malzemeler ile kombin edip kalitesini yükseltebilirsiniz.

Üretim sistemi karışık olmadığı gibi kazancıda gayet iyidir. Bazen şans faktörü ile ürettiğiniz herhangi bir eşyadan iki adet elde etme şansınız olduğu gibi ‘’üstün’’ ekipman da elde edebilirsiniz. Her sınıfa ait zırh ve silah yapılabilmesinin yanı sıra, ihtiyacınız olacak birçok materyalide yapmanız oldukça pratik ve kolaydır.

‘’Örs’’  adındaki aletler tüm demirci dükkanlarında bulunur. Bu aleti çift tıkladığınızda karşınıza gelecek olan listeden istediğiniz ekipmanın yada eşyanın yapımı için hangi malzemelere gerek olduğunu görebilirsiniz. Eğer gerekli malzemeler çantanızda mevcut ise(ihtiyaç olunan malzemeler bankanızda yada Pran çantasındaysa örs bunu görmez), listedeki malzeme ikonu renklenecek ve siz ‘’üret’’ butonuna bastığınızda üretime geçebilecektir.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.