Aika Online Onur Puanları

Aika Online Onur Puanları

Onur puanları PvP yaparken, karşıdaki oyuncuyu öldürdüğünde kazanılan puanlardır. Bu puanlar oyuncuların Onur Ekipmanı almasını sağlar. Ayrıca sıradan iksirlerden daha üst kalitedeki iksirleri almanıza da olanak sağlar.

 

Madalya

Aika’da PvP yaparken sadece onur puanı kazanmazsınız, ayrıca Onur Madalyası adı verilen özel madalyalarda kazanabilirsiniz. Onur Madalyasını, Onur Puanları ile beraber kullanılarak yüksek seviyedeki Onur Ekipmanları elde edebilirsiniz.

 

Onur Puanı Kazanma

Onur puanları PvP yaparak kazanılabilir. Onur puanı kazanmak için 4 yol vardır.

1.Düşman ulusun oyuncularını öldürmek.

2.Kale Savaşında rakip klanın oyuncularını öldürmek.

3.Aitan Arenası’nda ve savaş alanında yer alarak.

4.Tapınaklarına kutsal taş getirmek ( Baskın takımı / takımdaki kutsal taş taşıyıcısı da onur puanı kazanır)

 

Onur Ekipmanı

Onur ekipmanları, onur puanları kullanılarak alınır ve oyuncunun statlarını arttırır. Bu ekipmanlar oyuncu PVE ve PVP yaparken, oyuncunun statlarını arttıran eşsiz ekipmanlardır.
Ayrıca Auralar ve kristallerle yükseltilerek, daha da güçlendirilebilirler.

Statlar ekipmanın seviyesine bağlı olarak farklılık gösterir, ve ayrıca gerekli olan onur puanı miktarı da ekipmanın seviyesine göre farklılık gösterir.

Onur ekipman seti tamamlandığında farklı bonuslar verir. Onur puanlarının 3 farklı bonus durumu vardır.  Lejyoner seti (6 parça) hariç tüm setler 5 parçadan oluşur.

Onur ekipmanları Regenshein’ın güneybatısındaki İttifak Işınlandırıcısı ve Toplantı Salonu yakından bulunan Onur Ekipmanı satıcılarından alınabilir.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.