Aika Online Karakterleri Rehberi

Aika Online Karakterleri Rehberi

Warrior–> oyunun kilit karakterlerinden biridir paladinle beraber.pve si ve pvp si dengelidir.us ta minimum 65 warrior kasılırdı para kasma çarı olarak yine çok etkili buffları,alan skilleri var.hp si en yüksek karakterdir.

Paladin –> Oyunun en defansif karakteri,relic taşıyıcıdır savaşlarda ve mutlaka bir ülkede sağlam 7-8 tane paladin olması şarttır.vazgeçilmezdir pve’si müthişdir.pvpsi ise fazla saldırı skill’i olmadığı halde kolay yatmaz ( öyle ki divine ward’ı peşpeşe 12 skill bloklar ) kısaca oyunun 2 kilit karakterinden birisidir.

Cleric –> bildiğimiz healci karakter,ama healci diye yabana atmayın atak skillerine yüklendiğinde zayıf da olsa healiyle beraber çok ölümcül karakter olabilir.angelic armoru vardır max seviyede 7 k dmg atamadan canını indiremezsiniz.

Warlock –> oyundaki en iyi alan skillerine ve en yüksek atağa sahip karakterdir.mana shield’i ve shadow mist skilleri ile tanklık yapacak kadar iyi defansıda olur.mass pvplerde gizliden müthiş alanlar atan bir karakterdir.şarttır.

Rifleman –> oyundaki pusu karakteridir.cok kuvvetli skill attackları vardır ve 2 adet görünmezliği vardır predator görünmezliği sayesinde atak yaptığı halde görünmezlikten cıkmaz.1-1’dede cok etkili bir karakterdir.

Dual Gunner –> Klasik assasin karakterinin tabancalı hali diyebiliriz.1-1 de en etkili karakterdir ve oyunun kritik karakteridir skilleri ve statları ayarlandığında her attığı kritik gelecek seviyeye ulaşır.defansı,hp si azdır ama hızı ve dodge rate’inden dolayı etkilenmez bile.müthiş kitler skilleri doğru kullanıldığında 1 dk aralıksız kitleyebilirsiniz rakibi.tek rakibi rifleman diyebiliriz.

Related posts

One Thought to “Aika Online Karakterleri Rehberi”

  1. mehsol4835

    off yorum yazmak zorundamıyısz

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.