ZombiRock Tüm Sınıflar

ZombiRock Tüm Sınıflar

GitaristBir rock yıldızı yeteneğini savaşmak i in kullanabilir mi? Bizce kullanabilir!MMO Action Oyunu
Hız, saldırı, HP gibi karakter gü leri bakımından en dengeli sınıftır. Çok üstün bir avantajı veya dezavantajı yoktur. Doğru kullanıldığı takdirde bir rakibi uzun süre boyunca etkisiz halde bırakabilir. İkinci saldırı ve özel saldırıları rakibi sersemletme yeteneğine sahiptir. Ayrıca karakterler arasında en uzun kombo vuruşuna sahip olan türdür. Eğer fırsatını yakaladığınız anda bir rakibi, hem takım arkadaşlarınız i in hem de kombolarınız i in yem haline getirmek istiyorsanız bu sınıf tam size göre!

BoksörBir boksörün canı kum torbasını yumruklamaktan sıkılınca ne yapar? Merak ediyorsanız ya ondan olun ya da ka ın! Tabii ka abilirseniz…Ücretsiz Online OyunBoksörler ZombiRock dünyasının en hızlı karakterleridir. En hızlı koşu hızına ve en hızlı saldırı hızına sahiplerdir. Rakibin yakınına yaklaştıkları zaman saniyeler i erisinde ok yüksek hasar verebilirler. İkinci saldırıları "kelebek gibi u up arı gibi sokmak" deyimini doğrular niteliktedir! Gerek koşu hızları gerekse ikinci saldırıları sayesinde rakibin ka ması imkânsızdır. Ancak rakibe yaklaştıktan sonra saldırı konusunda dikkatli olmaları gereklidir. Çünkü boksörler en düşük HP'ye sahip sınıftır. Bu sebeple saldırıya yoğunlaşırken olduk a dikkatli olmaları gereklidir. Reflekslerinize güveniyorsanız bu sınıf tam size göre!


ForvetMMO Online OyunBir Rugby topu ile hangi sporlar yapılabilir? Belki kafa kırmaya da yarayabilir? Neden olmasın?Forvet sınıfı en yüksek HP'ye sahip sınıftır. İkinci saldırıları ve özel saldırıları sayesinde, rakibi havaya sı ratır ve etkisiz hale getirebilir. Saldırıları o kadar gü lü ve seri olabilir ki, mükemmel zamanlama ile bir rakibi ölene kadar durmadan kontrolü altında tutabilir. Ayrıca ikinci saldırısı ve özel saldırısı alan vuruşu olduğu i in birden fazla rakibe aynı anda hasar verebilir.BeyzbolcuOnline Oyun KarakteriBeyzbol yeteneği neden savaşmak üzere kullanılmasın ki? Toplarını ölümcül bir şekilde kullanmayı tercih eden bu avcılar, uzak mesafeden saldırmakta uzmanlaşmış en etkili sınıftır. Saldırı gücü ve hızları iyi olmasına rağmen HP'lerinin pek iyi olduğu söylenemez. Bu sebeple savaşlarda en ön safhalarda yer almaktan ka ınmalı ve rakipler ile aradaki mesafe korunmalıdır.Özel saldırısı ve standart saldırısını uygun sıralarda kullanarak büyük anlık hasar verebilirler. Kısacası bir beyzbol ustasının ihtiyacı olan yalnızca bir ka saniyedir! Tüm saldırıları güdümlüdür, yani toplar düşmana doğru otomatik olarak gider. Ancak doğru hedef alınmadığı takdirde toplar etrafta vurulması mümkün olan diğer nesnelere de gidebilirler. Bu sebeple dikkatlice hedef alınmalıdır.İtfaiyeciMMO Action Karakteri
Bu ılgın İtfaiyeci arkadaşlarımız kendine has savaş stili ile hem zombilere hem de kendisine meydan okuyanlara zor anlar yaşatıyor! Sahip olduğu yüksek HP sayesinde yıkılması en zor olan karakterlerden biridir. Ancak yavaş olması hızlı karakterler karşısında önemli bir dezavantaj olabilmektedir.Özel saldırı eşitleri (örn; değişik tür kalkanlar, vb. gibi) ve uzak mesafeli saldırıları bir savaşta değişik rollerde yer alabilmesine imkân sağlar. Dilerse uzaktan sürekli saldırı yaparak uzak mesafeli saldırı görevini üstlenir, dilerse kalkan yeteneği ve dayanıklılığı ile düşmanlarını oyalayarak takım arkadaşlarına fayda sağlayabilir. Ayrıca standart saldırısı rakiplerini geriye itebilecek kuvvettedir. Bu sayede tehlike sezdiği an rakibini kendinden uzaklaştırarak aradaki mesafeyi koruyabilir.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.