ZombiRock Oyun Modları

ZombiRock Oyun Modları

Ölüm OyunuBirbirlerine rakip olan takımlardan hangisi ilk önce 9 öldürme puanına ulaşırsa o takım kazanır. Ancak 5 dakika i inde herhangi bir takım 9 öldürme puanına ulaşamazsa hangi takım daha fazla öldürmeye ulaşmış ise o takım kazanır.

Kor AvıHer oyuncu en başta bir miktar kora sahip oyuna başlar. Bir takımda toplam 24 kor olur ve takımdaki kişi sayısına göre bu kor oyunculara bölünür. Rakibi öldürdük e Bu korlar ölen kişiden öldüren kişiye ge er. Eğer bir rakibe ok kişi saldırırsa, son vuruşu yapan oyuncuya, öldürdüğü oyuncunun korlarının büyük kısmı ge er. Kalan korlar ise o kişinin öldürmesine yardımcı olan(yani asist yapan) kişilere dağılır(genellike 1-2 kor kadar). Hangi takım ilk 43 kora ulaşırsa o takım kazanır. Ayrıca bu bölümde karakterlerin bir süre vurulmadığı zaman otomatik YP kazanma özelliği olduk a azdır. Ölüm oyununda karaktere vurulmazsa bir süre sonra hp otomatik dolar, ancak kor avında bunun i in gereken süre ok daha uzundur.Zombi İstilasıZorluk seviyesine göre her dalgada zombiler ortaya ıkar ( kolayda 5 dalga, ortada 7, zorda 10). Zorluk seviyesine göre ortaya ıkan zombi sayısı ve gücü de değişir. En fazla 4 kişi bir takım olarak mücadele edebilir. Ölen oyuncuyu takım arkadaşları hayata döndürebilir. 4 oyuncu da ölürse oyun biter.

Herkes Tek5 dakika boyunca bütün oyuncular tek olarak mücadele eder. Toplam 8 kişi savaşabilir ve herhangi bir öldürme limiti yoktur. 5 dakika i erisinde hangi oyuncu daha ok öldürme puanına ulaşırsa o oyuncu birinci olur.Baş Düşman SavaşıDeli Aş ıya karşı mücadele edin ve ok yüksek Yaşam Puanına sahip bu baş düşmanı öldürmeye alışın! Ancak ok dikkatli olmalısınız, bu deli aş ının birbirinden değişik yetenekleri var, hatta zombi bile canlandırabiliyor! Ölüm OyunuBirbirlerine rakip olan takımlardan hangisi ilk önce 9 öldürme puanına ulaşırsa o takım kazanır. Ancak 5 dakika i inde herhangi bir takım 9 öldürme puanına ulaşamazsa hangi takım daha fazla öldürmeye ulaşmış ise o takım kazanır.

Related posts

Leave a Comment