ZombiRock Oyun Hikayesi

ZombiRock Oyun Hikayesi

Yıllar önce Dünya Kuantum Araştırmaları Birliğinde asistanlık yapan Jessie Glave, büyük tartışmalara yol a an bir teori hakkında önemli bulgular keşfetti. Bulgulara göre evrenimiz iki ayrı paralel evrenin arpışmasıyla ve bu arpışmanın başka bir uzay-zaman düzlemi oluşturmasıyla başlamıştır. Bu kozmik olayda a ığa ıkan enerji evrenimizdeki tüm maddelerin her bir atomu i ine hapsolmuştur.

Bu devasa enerji varlığı asırlardır insan kavrayışının ötesinde kalmıştır.ki Dr Jessie Glave madde i indeki bu enerjiyi ıkarıp Kor adı verilen yeni bir element olarak ayrıştırana kadar…Bu Dr J i in kariyerinin en büyük başarısıydı ve bu başarı sayesinde sayısız ödül kazandı.

Fakat işler beklendiği gibi iyi gitmedi. Kor bazı insanlar üzerinde kötü etkilere sebebiyet verdi. Kor'dan kötü etkilenen insanlar yavaş yavaş zombilere dönüştüler. İnsanlık i in büyük bir tehdit oluşturmaya başlayan zombilere karşı birilerinin savaşması gerekiyordu. Ve biz olaya el koyduk! Biz kim miyiz? Biz Kor Avcılarıyız!. Bizler Kor'un zombi etkisine karşı doğuştan bağışıklığa sahibiz. Kor'u silahlarımızda kullanma konusunda eğitilmiş savaş ılarız. Masum insanları zombilerden korumak adına şehrin zombileşmiş kısımlarını karantinaya aldık. Masumları korumayı görev edindik. Karantina bölgelerinde kendimizi eğitmek i in ölüm ma ları yapıyor, i lerimizden en iyilerini zombi istilalarını durdurmak i in gönderiyoruz. Bazen aramızda atışmalar da patlak verebiliyor. Fakat o da savaşın tuzu biberi…Savaş daha yeni başlıyor. Her ge en gün yeni düşmanlar listeye ekleniyor.Şimdi sana soruyorum. Ger ekten bizimle omuz omuza arpışacak kadar cesur musun?

Related posts

Leave a Comment