Yeni Call of Duty Oyunu Call of Duty: Ghosts

Call of Duty- Ghosts

Yeni Call of Duty Oyunu Call of Duty: Ghosts

Call of Duty- Ghosts

Youtube kullanıcısı Drift0r tarafından ortaya atılan bilgilere göre –ki kendisi bunları son derece sağlam bir kaynaktan edindiğini söylüyor– yeni Call of Duty oyunu Mayıs ayında duyurulacak. Drift0r‘un verdiği bilgiler arasında serinin yeni oyunun adının Call of Duty: Ghosts olacağı ve yapımın yeni nesil konsollar için hazırlandığı da belirtiliyor.

Kökleri itibarı ile Modern Warfare serisine sadık kalsa da hikaye olarak yeni bir yönde ilerleyeceği belirtilenCall of Duty: Ghosts‘un gelecekte geçeceği ancak oyunun başında karakterimizin günümüz silahlarını kullanmak durumunda kalacağı söyleniyor. Oynanabilirliğin serinin önceki oyunlarından daha da akıcı olduğu, yapımdaki hareketlerimizin son derece artistik –hızlı koşarken ya da yerde kayarken ateş etmek gibi– hale geldiği de Drift0r‘un verdiği bilgiler arasında yer almakta.

Dinamik bekleme ekranlarına sahip olacağı söylenen Call of Duty: Ghosts‘ta Spec Ops‘un başka bir oyun modu ile değiştirildiği, Infinity Ward tarafından geliştirilen oyunun PC ile birlikte PlayStation 4 veXbox 720 için de hazırlandığı gelen haberler arasında. Yukarıda söylediğimiz gibi tüm bunlar şu ansöylentiden ibaret olsa da gözlerimizi Activision‘a ve Mayıs başında gelecek olası duyuruya dikmekte herhangi bir sakınca yok.

Related posts

Leave a Comment