Wolfteam Sorunlar Ve Çözümleri

Wolfteam Sorunlar Ve Çözümleri

Notebook/Minibook’larda ekranın eksik görünmesiBunun Sebebi Ekran Çözünürlüğünün Düşük Olması. Maalesef Çoğu Notebook Ve Minibook‘larda ekran Eksik Görünebilir.

Siyah ekranda kalması veya oyuna girememe

Ekran kartınızın en az Geforce 5700 veya daha üstü özelliklere sahip olup olmadığını kontrol ediniz.
Ekran kartınızın sürücüsünün güncel olup olmadığını kontrol ediniz.
-Directx 9.0c versiyonunu yüklemediyseniz yükleyiniz
Bilgisayarınızı bir antivirüs programı yardımı ile virüs taramasından ge iriniz.
-İnternet bağlantınızın sağlıklı işleyip, işlemediği kontrol ediniz.
-Oyunu halen a amıyorsanız, sisteminizden kaldırıp, Wolfteam‘in kurulu olduğu klasörü siliniz.
Wolfteam‘i sisteminize tekrar kurunuz.

Softynx Game Launcher dosyasının silinmesi/değiştirilmesi

Öncelikle Wolfteam oyununu bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız. Bilgisayarınızı geniş bir virüs taramasından ge iriniz ve tüm güncelleştirmelerini yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra oyunu buradan indiriniz ve yeniden kurunuz. Ancak oyunu başlatmadan önce mevcut Anti-Virüs programınızda WolfTeam’i güvenli olarak işaretlemeyi unutmayın. Aksi takdirde Anti-Virüs programınız oyun dosyalarını bir tehdit olarak görüp müdahele edecektir.

Cshell.dll ve benzeri .dll dosyaları hataları

Kurulum esnasında eksik dosya inmesi veya mevcut dosyalara müdahale edilmesi sebebiyle bu hatayı almaktasınız. Lütfen güvenlik duvarı veya antivirüs programlarınızda oyun klasörlerini güvenli olarak tanıttığınıza emin olduktan sonra oyunu internet sitemizden tekrar indirin ve kurulumu ger ekleştirin. Eğer internet cafe’den giriş yapıyorsanız bilgisayarda bulunan DeepFreeze programının oyun klasörlerine etki edeceğeni unutmayın!

Checksum ve Web Module hataları

Öncelikle oyuna birka defa tekrar girmeyi deneyin!(Bu deneme kısmı önemlidir) Eğer sonu alamazsanız aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki se eneğe ge iniz.

Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar a ın.
• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulun)
Virüs programınıza Wolfteam‘i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız.
• Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam‘i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
Bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır. Kaliteli bir virüs programı ile tarama yaparak bilgisayarınızı temizleyiniz. (Oyunu silip yeniden kurunuz)
Bu se eneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın bir formata ihtiyacı var demektir. Oyunu kesinlikle KURULUM YÖNETİCİSİ ile yüklemeniz önerilir.

Kayıt altına alınmamış kimlik/ Hesap Aktivasyonu

Buraya Tıklayarak karşınıza ıkan kü ük ekrandan hesabınızı Wolfteam oyunu i in aktif hale getirebilirsiniz.

Hediye Gönderememe sorunu

Hediye gönderme/alma işlemini yapmak istediğiniz oyuncu ile aranızda bulunan rütbe farkının orantılı olması gerekmektedir. Rütbe farkının ok olduğu durumlarda malesef hediye gönderemezsiniz. Ayrıca altın ve KP ile alınan eşyaların hediye olarak gönderilmesi mümkün değildir.

Kopyalanmış Hesap Uyarısı

Şifrenizi başkasıyla paylaştıysanız ya da başka birisi şifrenizi ele ge irmişse o kişioyuna girdiğinde bu hatayı alırsınız.Lütfen şifrenizi değiştiriniz ve yeni şifrenizle birlikte hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Şifrenizi değiştirmeden önce e-posta adresinizin size ait olduğunu kontrol edin.

Pando Media Booster ve GameGuard hataları

Lütfen bilgisayarınızın güvenlik duvarı ayarlarından, Wolfteam kullanımına izin veriniz. Bu işlemin ardından bilgisayarınızın internet bağlantısını yenileyiniz ve kurulum işlemine yeniden başlayınız.

Ancak güvenlik duvarı ayarlarınızı nasıl yapmanız gerektiğini bizim anlatabilmemiz mümkün değildir. Oyuncuların sistemleri yetki alanımız dışındadır ve her oyuncunun sistemi farklıdır. Bu sebeple bu konuda teknik servisinize, bilgili büyüklerinize veya internet üzerinde bulunan araştırmalara başvurmanızı öneririz.

GameGuard

GameGuard dosyalarınızda bir sorun oluştuğundan dolayı oyuna giriş yapmaya alıştığınızda bu hatayı alıyorsunuz.
Bilgisayarım C: Program Files Softnyx Game Guard Dosyasını siliniz, bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve oyuna giriş yapınız.

——————– Sorun devam ediyor ise diğer özüm:

Başlat Denetim Masası Wolfteam oyunu siliniz.
İnternet bağlantınızı yenileyiniz ve oyunu tekrar yükleyiniz.
Oyun yüklenene kadar kısa bir süreliğine anti-virüs programınızı devre dışı bırakınız.
Oyun yükleme işlemi tamamlandıktan sonra yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

Direct-x hatası

DirectX versiyonu oyun i in yetersiz kaldığından dolayı hata alıyorsunuz. WolfTeam’i oynamak i in sisteminizde DirectX versiyon 9.0 veya daha üstü kurulu olmalıdır. Lütfen Direct X 9.0c versiyonunu yükleyiniz ve daha sonra oyuna giriş yapınız.

Eğer DirectX versiyonunuz zaten 9.0c ise ve yine de bu sorunu alıyorsanız, bu durum ekran kartınızın yetersiz olduğu anlamına gelir. Bu durumda daha iyi bir ekran kartı elde etmeden oyuna giriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

Eşyaların, altının, nakitin, karakterin kaybolması

Oyunda bir eşya hi bir zaman sebepsiz olarak kaybolmamaktadır. Bu zamana kadar bunun hi bir örneği görülmemiştir. Eğer eşyanız, para birimleriniz kaybolmuşsa bunun sadece iki sebebi olabilir;

– Hesabınıza farklı kişiler girmiş ve eşyalarınızı silmiş/ hediye göndermiş olabilir.
– Eşya veya karakterlerin değiştirilmesi sırasında yanlışlıkla “at” tuşuna basarak eşya silinmiş olabilir.

Bu sebeple kaybolan eşya/karakter/nakit/altın/KP konusunda kesinlikle hi bir işlem yapılmamaktadır. Bu sorunun yaşanmasının tek sebebi oyuncuların dikkatsiz davranışlarıdır ve bu davranışları bizim telafi etmemiz mümkün değildir. Kaybettiğiniz veya alınan eşyalarınızın geri verilmesi konusunda talep göndermenize gerek yoktur. Çünkü bu konuda size zaten farklı bir cevap verilmeyecektir.

Hack Program Detected ( Apex cezalandırması )

Oyuna girişte “HackProgram Detected” uyarısı ile karşılaşıyorsanız, bilgisayarınızda bulunan zararlı i eriğe sahip programları, illegal yazılımları Apex oyun koruma sistemi otomatik olarak algılamaktadır ve hesabınız hakkında gerekli işlemi uygulamaktadır. Lütfen bilgisayarınızda herhangi bir olumsuz i erikli program bulunmadığından emin olunuz ve bilgisayarınızı bu programlardan arındırdıktan sonra ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz.

Apex yasaklama süresi 3 gündür. Ancak Apex yasaklamaları uyarı niteliğindedir. Rütbe veya altın düşmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Güvenli olup olmadığından emin olmadığınız bilgisayarları kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu kurallarımızda a ık a belirtilmiştir. Lütfen kurallarımıza karşı duyarlı olunuz.

Dikkat! Apex sadece Wolfteam‘e ait olan değil, başka oyunlara ait olan hile ve kü ük(crack) hile dosyalarını da algılamakta ve hesabınız hakkında gerekli işlemi yapmaktadır. Bu nedenle bilgisayarınız tam olarak temizlenmeden oyuna giriş yapamazsınız. Ceza süreniz bittiğinde 3.parti yazılım bulunmayan bir bilgisayardan girebilirsiniz. Lütfen, “Ben oyuna internet kafeden girdim, hile programı olduğunu bilmiyordum.” “Arkadaş benim haberim yokken, bilgisayarıma hile yüklemiş” ” Biri benim hesabımdan giriş yapıp hile kullanmış ve ceza aldırtmış, lütfen hesabımı a ın” gibi talepler göndermeyiniz.Bu tür talepleriniz dikkate alınmayacaktır. Sizden ricamız kullandığınız bilgisayarı öncellikle kontrol etmenizdir. Çünkü biz ger ekte programı kimin kurup kurmadığını bilemeyiz. Ceza süresi boyunca, eşyalarınızın süresi işlemeye devam etmektedir. Farklı bir hesap alarak, bilgisayarda hile olup olmadığını kontrol edebilir veya kafe sahibine sorup bu tür programları bulundurmaması gerektiği konusunda uyarı verebilirsiniz.

Related posts

2 Thoughts to “Wolfteam Sorunlar Ve Çözümleri”

  1. Miraç

    Otunumdaki sorun oyun başlamak üzer 3-2-1-0 diyor kuçuk ekran moduna geçiyor sonra çıkarkende aynı sorun acaba yazı tipi boyutundan olabilirmi ?

    1. Ekran kartı , directX ve .net güncellemelerini yapın.

Leave a Comment