Wolfteam Gnctrkcll Premium Cafe Büyümeye Devam Ediyor

Wolfteam Gnctrkcll Premium Cafe Büyümeye Devam Ediyor

wolfteam fırsat

İnternet kafelerde de büyük ilgi gören Wolfteam, internet kafeler için özel geliştiren Wolfteam Gnctrkcll Premium ile büyümeye devam ediyor. İnternet kafelere olduğu kadar oyuna yeni başlayan oyunculara da silah ve ekipman hediye ederek büyük kolaylık sağlayan ve daha sayısız avantaj sunan Wolfteam Gnctrkcll Premium kullanan kafelerin sayısı 2200’ü geçti. Wolfteam Premium ayrıcalıklarından yararlanan kafeler ayrıca 2014 senesinde yapılacağı açıklanan Wolfteam etkinlik ve turnuvalarına ev sahipliği yapma şansını da elde edebilecek.

Wolfteam Gnctrkcll Premium Cafe’lerin diğer avantajları ise şöyle:

● Wolfteam yama ve güncellemelerini sadece tek bilgisayar üzerinden indirerek tüm kafeniz ile paylaşabileceksiniz. Bu sayede internet ağınız meşgul olmayacak ve daha iyi hizmet verebileceksiniz.

● Kafenizde Wolfteam oynayanların kazanabileceği çok özel eşyalar Gnctrkcll premium ile sizlerin olacak. Oyuncularınız Wolfteam oynarken, Gnctrkcll premium cafe sayesinde onlara sunacağınız imkanlar ile çok daha eğlenceli vakitler geçirecekler.

● Joygame etkinlik ve turnuvalarında görevlendirilebilir ve oyuncularınıza gerçek Wolfteam zevkini yaşatabilirsiniz.

Arkasına internet kafelerin desteğini de alan Wolfteam, bu sene her alanda ne kadar iddialı olduğunu daha birçok defa kanıtlayacağının sinyallerini şimdiden vermeye başladı.

Bu ayrıcalıklara sahip olmak için sadece aşağıdaki adrese tıklamak yeterli.

http://www.joygame.com/wolfteam/wtplus.aspx

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.