Unsung Story Duyuruldu!

Unsung Story Duyuruldu!

Unsung Story

 Vagrant Story ve Final Fantasy Tactics’in yaratıcısı olan Yasumi Matsuno’nun yeni oyunu Unsung Story: Tale of the Guardians duyuruldu. Playdek adlı geliştirici tarafından hazırlanan oyunun Kickstarter kampanyası da başladı.
    600.000 dolar minimum bağış toplanması beklenen oyun için ilk gün yaklaşık 200.000 dolar toplandı. Eğer 1.8 milyon dolar toplanırsa oyunun PS Vita sürümü, 2.8 milyon dolar toplanırsa ise Nintendo 3DS sürümü hazırlanacak.
      Klasik taktiksel-rpg oyunlarına benzeyecek olan oyun yokolmaya yüz tutmuş bir türe yeniden hayat verecek gibi görünüyor. Unsung Story, savaşların sadece kahramanlar tarafından kazanılmadığı, kazanalar kadar kaybedenlerin de olduğu bir dünyada geçiyor. Unutulmaya yüz tutmuş sayısız hikaye, gizli-saklı kalmış masallar Unsung Story’de hayat buluyor.

     Rasfalia adlı fantastik bir dünyada geçen oyunumuzda Seventy-Seven Years War adlı savaşta büyük imparatorluklar ve krallıkların safında savaşan bir grup savaşçının öyküsü anlatılıyor. Unsung Story’de her bölümde farklı savaşçılar yönetilecek ve yepyeni oynanış öğeleri ile karşılaşılacak. Bazı bölümleri tek kişi oynarken, bazılarında ise 10’dan fazla savaşçıyı kontrol edeceğiz.
    Hakkındaki ilk bilgilere baktığımızda bile heyecanlandığımız oyunun Yasumi Matsuno tarafından hazırlanması bize güven veriyor.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.