Cengiz Han 2 Üçgüç Nişanı

Ü gü Nişanı

Ü gü Nişanı Nedir?
Ü gü Nişanı, Cengiz Han 2 Nakit Pazarı’nda 3G 750B’a satılan, Kahramanlar Arenası girişinde kullanıldığında zindan etkinliği sırasında ilave tecrübe puanı kazanmanızı sağlayan eşyadır.
Bu eşya ile birlikte Kahramanlar Arenası zindanını bitirdiğinizde a acağınız sandıktan ok daha fazla tecrübe kazanabilirsiniz. Ü gü naşinı kullanıldığında, haftalık olarak 21 şansınızdan 3 tanesini harcamış olursunuz.
Ü gü Nişanı kullanabilmeniz i in en az 3 kişilik parti olmanız gerekmektedir. Her parti üyesinde bu malzeme bulunmalıdır.
Ü gü Nişanı’nı Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun i erisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük bölümü altında, Kullanışlı bölümünden 3 Gümüş 750 Bakır Hanlık Parası karışılığında satın alabilirsiniz.
Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;
– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki “Cüzdanım” bölümünden almış olduğunuz JP’leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.
– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment