Türkiye’nin yeni FPS oyunu: BlackShot!

Türkiye'nin yeni FPS oyunu: BlackShot!

Click To Game (C2G), oyun severleri bilgisayar başına kilitleyecek yeni FPS oyunu BlackShot’ın Türk e versiyonunu sunmaya hazırlanıyor. 8 Haziran’da kapalı beta versiyonu i in ön kayıtların alınmaya başlandığı oyun, 13 Haziran’da kayıt olan oyuncular ile buluşmaya başlayacak.
Aksiyon oyunları arasında en popüler alt başlık olan FPS oyunlarına yeni bir Türk e oyun ekleniyor. Click To Game, oyun severleri bilgisayar başına kilitleyecek yeni FPS oyunu BlackShot’ın Türk e versiyonunu sunmaya hazırlanıyor. Vertigo Games tarafından yaratılan ve Türkiye’deki hakları Click To Game firmasında bulunan BlackShot, sizi 2033 yılına götürüyor.
Etkili grafikleri, ilgi ekici hikayesi ve ger ek i savaş atmosferiyle dikkat eken BlackShot, 13 Haziran’da Türk e olarak kapalı beta testlerine başlıyor. Bireysel ya da takım olarak mücadele edilebilen, eğlenceli ve rekabet dolu bir oyun olanBlackShot oyun severlerin vazge ilmezi olmak adına ok gü lü bir aday.
4 Farklı Oyun Modu
4 farklı oyun modu bulunan BlackShot’ta partner sistemi ve klan sistemi de bulunuyor. Bu sistemler sayesinde oyundaki partnerinizin kamerasını görebiliyor, aynı zamanda partneriniz, düşmanı haritada işaretleyerek size bildirebiliyor.
8 Haziran itibariyle oyunun web sitesinden ön kayıtların alınmasıyla başlayan süre te, oyunun tam hizmet vermesiyle birlikte kapalı betada oynayan oyuncular ödüllendirilecek.
İnternetten ücretsiz olarak indirilebilen oyundaki karakterlerinizi MMORPG oyunlarındaki gibi geliştirme imkanınız da bulunuyor.
Oyun modları:
1- BKS (Bayrak Kapma Savaşı): Eğlenceli olduğu kadar büyük rekabetin yaşandığı, takımlar arası bayrak kapma yarışı modu.
2- B Y (Bul ve Yok et): Bombacı timi ile bomba imha ekibinden oluşan bu mod, takımlar arası mücadeleyi üst seviyelerde tutuyor.
3- MS (Mevzi Savunma): En fazla 4 kişi oynanan bu mod i inde, oyuncular üzerlerine gelen canlı bomba ve teröristlerin üstesinden gelmeye alışıyor.
4- TDM: Karşı takımın adamı ile klasik mücadelenin olduğu bu mod, takım i inde bireysel korunmanın da öneminin anlaşılmasını sağlıyor.
Kayıt olmak i in: http://www.blackshot.com.tr/register.html

Related posts

Leave a Comment