Suikastçı Washington ile dost olursa!

Suikastçı Washington ile dost olursa!

Suikast ı Washington ile dost olursa!

Ubisoft dünya apında 30 milyon kopya satan Assassin's Creed serisinin yeni tanıtım videosunu yayımladı.

Assassin’s Creed III adını alacak olan oyun Amerikan Bağımsızlık Savaşı’nı General George Washington eşliğinde oyunseverlerin beğenisine sunacak.

1753-1783 Amerika’sında ge en oyunun yeni “suikast ı”sı Connor adını taşıyor. Kızılderili bir anne ile İngiliz bir babanın oğlu olan Connor karakteri oyunda kıyafeti ile de dikkat ekiyor. Mavi yeleği ve beline taktığı kırmızı kuşak Connor, Amerikan bayrağının renklerini yansıtıyor. Tanıtım videosunda Connor’ın kü ük baltasını evik bi imde kullandığı görülüyor. Seri, tarihi figür ve atmosferleri sanal ortama aktarmaya da devam ediyor. Daha önce Revelations’da Kanuni, Yavuz, Da Vinci, Hasan Sabbah ve Aslan Yürekli Richard tasvirlerini kullanan Ubisoft bu kez George Washington’a odaklanıyor. Washington ile Connor’ın yakın bir dostluğu olacağı oyunun ilk fotoğraflarından anlaşılıyor.

Yeni nesil grafikler
Türkiye’ye Tiglon’un getireceği yapımda mekânsal olarak Doğu Amerika’nın ormanları kullanılıyor. Baş karakter Connor da doğayı iyi biliyor, bir ağa tan diğer ağaca atlayabiliyor ve dağlara tırmanabiliyor ve avcılık yapıyor. “A ık dünya oyunu” olarak tasarlanan yapımda gece gündüz ge işleri ve mevsimin getirdiği koşullar ger ek i olarak yansıtılıyor. Assassin’s Creed III’ün kreatif direktörü Alex Hutchinson GameInformer’a verdiği deme te, AnvilNext motoruyla şu anki konsol neslinden, yeni nesil grafikler sunmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Related posts

Leave a Comment