Son Bir Umut İçin, Hounds: The Last Hope!

Hounds-The-Last-Hope-Rotator

Ülkemizde oyun sektörü, son yıllarda hızlı yükselişi ile herkesin konuştuğu ve takip ettiği bir konu haline geldi. Başarılı girişimlere imza atan ve büyük yatırım alan Türk oyun sektörünün son bombası ise bir dünya devi olan, Koreli Netmarble Games şirketinin ülkemizde yayınlamaya karar verdiği Hounds: The Last Hope adlı PC oyunu oldu.

Öncelikle Netmarble Games ile ilgili kısa bir bilgi verelim. Asya pazarını yıllardır Mobil oyunlar ile domine eden bu güzide şirket, arasında Blizzard Entertainment ve EA Games gibi devlerin de bulunduğu en başarılı yapımcılar arasında 7. Sırada yer alıyor. Asya pazarında gerçekleştirmeye başladıkları PC oyunu yapımcılığında başarıyı elde etmelerinin ardından şimdi de gözünü Avrupa’ya dikmiş durumda. Türkiye de bu hedefler içerisinde en önemli rol oynayan pazarlardan biri konumunda.

Hounds’un yayıncılığını ise, Türkiye’de de dahil olmak üzere, tüm dünyada Netmarble EMEA adlı yayıncı şirket üstlenecek. Netmarble Games’in desteğini arkasına alan Netmarble EMEA, bundan sonra hem ülkemizdeki hem de dünyadaki tüm oyunseverleri birçok oyunla buluşturacak ve birçok dilde hizmet veriyor olacak.

Hounds ücretsiz bir MMORPS (Role-Playing Shooter) oyunudur. Bu oyunla ilgili araştırma yaparsanız birçok yerde “Squad Based” denen bir tanımla karşılaşacaksınız. Yani bu da şu anlama geliyor;  bu oyunda takım olmak başarıya giden yol olacak. Oyun 3 dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca) yayınlanacak. Bu diller arasında ise Türkçe’nin bulunması Netmarble Games’in Türkiye’ye ne kadar önem verdiğini bir kez daha kanıtlar nitelikte. Oyunun kapalı beta tarihi ise 2015’in Bahar’ı olarak belirlendi.

Hounds’u diğer oyunlardan ayıran en önemli farklılık PvE modu. PvP modunun yanı sıra PvE modunun da bulunması, her iki türü de tercih eden oyuncuları Hounds’da buluşturacak. Seviye ilerledikçe zorlaşacak olan PvE modunda, yaratıklara ve boss’lara karşı savaşmak için takımınızla beraber detaylı bir strateji hazırlamak için mesai yapmanız gerekecek dersek yalan söylemiş olmayız. PvP’de ise 6 farklı mod ve 20’ye yakın harita seçeneği oyuncuları bekleyecek.  Klan ya da bireysel olarak mücadele edebilecek ve sıralamalarda üst sıralarda yer edinmek için acımasız bir rekabetin içine gireceksiniz.

Bunun yanı sıra Açık Arttırma (Auction House), Silah Geliştirme, Eşya Seviye Atlatma, Klan Sistemi, Takas, Sıralama, Oyun İçi Mailleşme gibi sayısız birçok özellik Hounds: The Last Hope’dan bekleyebileceklerimiz arasında. Yazımızı bitirmeden önce söylemeliyiz ki Hounds’dan beklenti çok büyük. Yapılan yatırımlar ve atılan adımlar göze alındığında oyunun kendisine yer bulacağınız rahatlıkla söyleyebiliriz. 2015’in en çok beklenen oyunları arasında ismini yazdıran Hounds’u yakından takip ediyor ve tüm güncel haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Şimdilik hoşçakalın!

Teaser Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ai881axduaI

Facebook:  https://www.facebook.com/HoundsTLH

Website: http://www.houndsonline.com/

Related posts

15 Thoughts to “Son Bir Umut İçin, Hounds: The Last Hope!”

 1. Oğuzhan

  Gerçekten sabırsızlıkla beklediğim RPS oyunu bir an önce açılsada oynasak :)

 2. Şevket Aşan

  Merhaba sevgili oyun sever arkadaşlarım. Bu yıla damgasını vuracak ve unutulmayacak bir oyun olan hounds isimli oyunumuzu siz oyun severlerin oynamasını şiddetle tavsiye eder herkesi oyuna bekleriz.

 3. oyunu beklıyoruz az kaldı

 4. TheAlpha

  Türk oyuncularının ilgisini çekecek gibi gözüküyor.Şahsen benim ilgimi çekti.Baharı sabırsızlıkla bekliyorum.

 5. Seda

  Her yönüyle mükemmel merakla bekliyorum.

 6. Cemre Can Koşdurma

  Efsane online oyunlar arasında yer alacağa benziyor sabırsızlıklar beklemedeyiz

 7. Fatih

  Grafikleri başarılı görünüyor. Oyun motoru da güçlü ise yaza oynayabileceğimiz bir oyun geliyor gibi (:

 8. Lavita

  Sabırsızlıkla bekleniyor diyelim :)

 9. Sadık MutLu

  grafikleri çok güzel joygameye yakışır bi oyun ^^

 10. Leyla Çelik

  Merakla bekliyorum bakalım :) Çok başarılı bir oyuna benziyor^^

 11. kaan

  Güzel oyun heyecanla bekliyorum.

 12. Nitro4Life

  Başarılı bir yapım olmuş.Oynayıp bu deneyime katılmak için oyunun açılmasını bekliyorum.

 13. İndis

  Başarılı bir yapım ve merakla beklenen bir oyun (: Herkesee bolşansss (:

 14. Mert

  Sektöre hızlı bir giriş yapacak belliki yerlerimizi ayıralım :)

 15. Hazal Güzel

  Wow!!! Grafik açısından mükemmel bir oyun.Ben yüklenir yüklenmez denemek istiyorum. Bağımlılık yapacak gibi!

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.