SCS Software’den Yeni Yıl Mesajı

scssoftware2013mesajresim

SCS Software’den Yeni Yıl Mesajı

Merakla beklenen açıklama geldi. SCS Software 3 yeni projesini duyurdu. Euro Truck Simulator 2′ye güncelleme paketinin geleceğide kesinleşmiştir. Ayrıntılar haberimizde…

scssoftware2013mesajresim

İşte resmi açıklama;

Pekala ne yapıyoruz biz? Hiç şüphe yok ki fanlarımız 2013′te SCS Software’in ne yapacağını merak ediyorlar. Spekülasyonları arttıracak birşeyler söyleyeyim!

Önceki blog yazısında belirttiğimiz gibi, fanlarımızdan gelen büyük çaplı bilgi girişine dayanarak, aynı anda birden fazla alana taşınıyoruz. Önümüzde yer alan iş miktarını, paralel olarak çeşitli projeler çalıştırmak suretiyle ne getirisi olacağını anlamak için, şirketi bir kaç küçük takıma ayırdık. Her grup araştırma, üretim öncesi analiz ve deneysel planlama ile görevlendirilmiştir.

Stratejik hedefi açıktır – Tamamlanana kadar fanlarımıza çok az şey sunabildiğimiz, tek bir büyük oyun üzerinde tekrar 2-3 yıl daha çalışmak istemiyoruz. Bunun yerine, size daha fazla şeyler vermek ve daha sık oynamanızı sağlamak için farklı iş modelleri ile proje yapmanın farklı yollarını keşfedeceğiz.

Bir şey kesin – Euro Truck Simulator 2′yi geliştirmeye ve özellikler eklemeye devam edeceğiz. Normal güncellemelere ek olarak, büyük olasılıkla ödeme seçenekli harita genişleten DLC’ler içerecek. Halihazırda böyle bir genişleme için zaten çalışıyoruz – Gelecek senenin başlarında, bu tür oyun genişlemeleri nin başarıya ulaşabilmesi için çok önemli olan geri bildirimleri alabilmek amacıyla, http://www.indiegogo.com aracılığında halka ve fanlarımıza ulaşmayı düşünüyoruz.

Bu paragrafta, belkiler, ya olursalar bölgesine taşınıyoruz. Gelecek yılki projeler için önemli olduğunu düşündüğümüz, hiç te küçük olmayan ücret karşılığında birkaç alan adı satın aldık: http://www.americantrucksimulator.com, http://www.eurocoachsimulator.com, ve http://www.worldoftrucks.com. Ne özellikler içereceklerini veya hangi zaman çerçevesinde çıkacaklarını göstermek için hazır değiliz, ama şimdi bizim neler düşündüğümüzü açıkça görebiliyorsunuz.

SCS Software Forumları üyeliği 400′e yaklaşıyor, şimdiye kadar yavaş bir başlangıç ​​var gibi görünüyor. Belki tarafımızdan sunulan kesinleşmemiş 2013 planlarımızı tartışma fırsatı, katılmak için iyi bir nedendir!

Yıllar boyunca bize sadık kaldığınız için teşekkürler, gelecek yılları daha da heyecanlı kılmak için beraber çalışalım!

Pavel Sebor
CEO, SCS Software

Related posts

Leave a Comment