Şampiyon Güncellemesi: Singed

singed_splash

Sion’un görkemli yenilenişini takiben çıkacak, nispeten daha ufak bir iki şampiyon güncellememiz var. Bunlardan ilki olan Singed, Şampiyon Güncelleme atölyesinden yeni bir model, tüm kostümleri için güncellenmiş dokular ve birkaç ufak oynanış değişikliği ile çıkıyor.

Singed

Singed bizim için ilgi çekici bir projeydi. Eski şampiyonlardan pek çoğunu görsel olarak tepeden tırnağa yeniden tasarlamak zorunda kalmıştık ama güncellemek için başına geçtiğimizde, Singed’in iskeletinin hala iyi durumda olduğunu fark ettik. Antika pizza ayaklı modelinin altında kendine has ve ayrıntılarıyla seçilebilir animasyonları vardı, yani tek yapmamız gereken modelini ve doku öğelerini günümüz standartlarına göre güncellemekti.

Biz de öyle yaptık ve hazır kolları sıvamışken oynanışına yönelik bir iki ayar değişikliği de yapalım dedik. Büyük çaplı herhangi bir değişiklik yok, Singed oyuncularını yeteneklerini kullanarak kombolar yapmaya teşvik edecek bazı yaşam kalitesi iyileştirmeleri yapıldı. Bir de mana bedellerini güncel trendlere uygun hale getirdik.

Şimdilik bu kadar! Sizlerle çok geçmeden daha fazla Şampiyon Güncellemesi haberi paylaşmak dileğiyle, esen kalın!

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.