Şafak 1 Hafta! Hounds’da Askerlik Başlıyor; Oyunu İndirin!

Joygame-Hounds-The-Last-Hope-PC-Kategori-Rotator

Hounds: The Last Hope’un açılışına sayılı günler kala, oyun indirilmeye sunuldu!

Netmable EMEA ve BUFF işbirliği ile Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinde aynı anda yayınlanacak olan Hounds: The Last Hope artık indirilebilir!

Japonya ve Kore’de üstün başarılar elde eden RPS oyunu Hounds: The Last Hope, kapalı beta’ya özel içerikleri ile birlikte oyunculara sunuluyor. 5 gün boyunca sürecek olan kapalı beta’da verilecek hediyeler özellikle dikkat çekiyor. Bu hediyelere erişebilmek için oyunun kapalı beta sürümünü www.houndsonline.com adresinden indirebilir.

Kapalı beta süresince en iyi olan oyuncular da harika hediyeler kazanacak. PVP alanında en iyi 3 oyuncu, PVE alanında en iyi 3 oyuncu ve aynı zamanda en iyi 3 klan oyuncuları dahil bir çok kategoride oyuncular birbirleri ile yarıştırılacak. Kapalı beta boyunca elde edilecek bu başarıların hediyeleri açık beta’da oyunculara gönderilecek. Hounds: The Last Hope’un tüm bu özel içeriklerinden yararlanmak ve Wickbroke ordularına karşı direnişe katılmak için kapalı beta’da yerinizi alın!

Kapalı beta özel içerikleri ile ilgili daha detaylı bilgi için; http://www.houndsonline.com/tr/haber/99788/iste-kapali-beta-icerikleri sayfasına bakabilirsiniz.

Online RPS (Role Playing Shooter) türünün en yenilikçilerinden biri olarak gösterilen Hounds’un resmi sitesini ziyaret ederek oyunu indirebilirsiniz; http://www.houndsonline.com/tr/

Oyunun açılış tarihi tam olarak açıklanmasa da önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

En son haberler, özellikler, güncellemeler ve daha fazlası için; https://www.facebook.com/HoundsTLH sayfasını ziyaret edin.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.