S2 Son Silah Haritalar

S2 Son Silah Haritalar

1- Ölüm Limanı / Ölüm Oyunu

Özel tim ekibi, Çetelerin terk edilmiş bir depoda silah ka ak ılığı yaptığı bilgisini alır ve depoyu dört bir yandan kuşatırlar.Tüm silahların ele ge irilmesi, gangsterlerin planlarını alt üst edecektir.Öte yandan eteler de bu operasyona hazırlıksız yakalanmayacaktır.

2. Eski Kasaba / Ölüm Oyunu

Önemli devlet adamları ile önde gelen yatırımcılar kü ük bir köyün yakınlarında yer alan ufak bir hava alanının muhitini turistik bölgeye dönüştürme projesini görüşmek amacıyla toplanırlarPolitikanın ve ekonominin en önemli isimlerinin katılacağı bu toplantı hakkında bilgi edinen eteler suikast düzenleme amacıyla bölgede konuşlanır.Toplantı başlar fakat iki tarafın da kaybedecek ok şeyi vardır.

3. Çifte Yol / Yok Etme

Çetelerin eylemleri giderek daha da büyümeye başlar. Bu yüzden Özel tim ekipleri saha operasyonlarını genişletir.Can havliyle Özel tim ekiplerini eski bir petrol rafinerisin konuşlandığı bir yerleşim merkezine eken gangster etesi C4 patlayıcı ile rafineyi havaya u urup tüm Özel tim ekiplerinden kurtulmayı planlamaktadırlar.Fakat yılların tecrübeli Özel tim ekibi bu tuzağa düşmeyecek kadar zekidir.

4. Tepelerde Av / Raundlu Ma

Çetelerin en önemli liderlerinden birinin bir dağ köyünde saklandığı istihbaratını alan ekipler köyün evresini kuşatarak herkesi sorguya almaya başlar.Aramaların sonuna yaklaşılırken eteler Özel tim ekiplerine karşı saldırıya ge er.

5. Banka / Mücadele

Belediye tarafından şehir geri dönüşüm alışmaları sonucu eski binaları yenilemeye başlanır.İş ilerden birisi gangsterlerin kullandığı eski bir binada yüklü miktarda para bulur.Paralarını iş ilerden geri almak i in binayı kuşatan gangster etesinin hemen ardından olay yerine Özel tim ekipleri de teşrif etmişlerdir.

Related posts

Leave a Comment