S2 – Son Silah Çok Yakında!

S2 – Son Silah Çok Yakında!


Joygame'in, 2012'ye damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu!Bu yaz oyunun kuralları değişecek, babaanneler bile bu oyunu oynayacak!Tartışmasız bu yazın en ok konuşulacak online fps oyunu Son Silah – S2, Online First Person Shooter oyunlarını seven herkes i in gün sayıyor.

Birbirinden farklı kostümleri, silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile Son Silah – S2 oyunu ok yakında Kapalı Beta ile kapılarını sizlere a acak.

Yeni nesil grafikleri, evresel etkileşimleri, kendinizi savaş alanında hissedeceğiniz ses efektleri ve yepyeni modları ile MMOFPS dünyasının yeni oyunu Son Silah – S2 herkesi Kapalı Beta sürecinde bu deneyimi yaşamaya ve paylaşmaya davet ediyor.Çok yakında Son Silah – S2 sitesinden oyunun Kapalı Beta kurulum dosyasını indirebileceksiniz!A ılış tarihi i in Facebook,Twitter,G+ sayfalarını takip etmeyi unutmayın!Arka sokaklarda buluşma zamanını beklerken arkanı kollamayı unutma! Çünkü her şehrin kuralları vardır, dostum!MMOFPS Son Silah – S2'de hayat buluyor

Related posts

Leave a Comment