Rakion Oyun Özellikleri

Rakion Oyun Özellikleri

Rakion, Kaos Gücü

Rakion bir 'strateji macera' oyunudur.

Şiddetli ve zevkli, kılı kılıca süper bir savaş oyunu tecrübesi i in Rakion RPG stili karakter ve ayarlara odaklanmıştır.

Herhangi bir konsol oyunu gibi, Rakion oyun kalitesinden ödün vermez.

Avu larınızın i ini terleten konsol oyunlarını evirimi i olarak tecrübe edin. Oyuncular savaş kabiliyetlerini artırmada ve bir ok stratejik savaş taktiği ile oyunu tek veya takım halinde kazanabilirler.

Aynı bir MMORPG gibi, tecrübe puanları kazanmak ve seviye atlamak elinizde!

Seviye atlama sistemi ile, karakterinizin yeteneklerini ve ekipmanını ve savaş ı ağırma taktiklerini kullanabilirsiniz. Seviyeniz arttık a topladığınız yaratıkların gücü de artacaktır.

Rakion, Kaos Gücü

Rakip Sistemi

"Rakion, tutma ve savunma yeteneklerini destekler"

Rakion: Kaos Gücü'nün amacı sizi düşmanınızla savaşırken duyacağınız heyecanı ve şiddet seviyesini en üst anlamda oyuncuya yaşatmaktır. Rakiple karşılaşır karşılaşmaz şiddet ve öfke ile karşılaşacaksınız ve bir anda; düşmana karşı kendinizi değişik taktikler kullanarak savaşırken bulacaksınız.

Diğer macera oyunları gibi, Rakion temel savaş oyunları kuralları kullanacaktır. Özel saldırı daha fazla hasar verir; ama yeniden hareket etmek i in bir gecikme süresi vardır. Bu kuralları bilerek; karşı tarafın zayıf noktalarına vurarak daha fazla zevk alın ve oyunu daha yoğun yaşayın.

Rakion ayrıca koruma ve yakalama teknikleri ile donanmıştır. Değişik kombinasyonlar kullanarak gü lü yakalama saldırılarından istifade edebilirsiniz; bu sayede rakibinizi havaya fırlatıp ekicinizle düşmana zarar verebilirsiniz. Oyunda bir ok yakalama-koruma savaş teknikleri kullanılmıştır.

Rakip Sistemi

Zırh Kırma

"Etrafa savrulan zırh par aları"

Rakiplerinizi yendik e zırhları ufak ufak kırılmaya ve dökülmeye başlayacak. Kırılan par acıklar havada u uşan objeler olucak ve duvara arpıp geri dönecekler.

Rakibinize sağlam bir yumruk indirdik e zırh par acıklarının havada u uşmasını izleyin.

Rakion'un diğer oyunlardan en büyük farklarından bir tanesi, yapılan saldırıların düşmanda ve evresinde oluşturduğu etkilerdir.

Zırh Kırma

Hücre Sistemi

"Hücre puanı ile ağırılan yaratıklar"

Rakion, sizin basit savaş taktikleri ile oynamanızı istemiyor. Rakion yalnızca bir savaş oyunu değil, bir savaşı evirmek i in gerekli tüm taktikleri i inde barındıran bir savaş alanıdır.

Oyuncular bir savaşı kazandıklarında veya bir savaşı kazanmak i in HP (Hücre Puanı) ile yaratıklarını ağırırlar. Yaratıklar siz ve takımınıza büyük destek sağlar ve ender olarak düşmanın dikkatini dağıtırlar. Her yaratık değişik özelliklere sahiptir. Yaratıkların boyu kü ükten DEV'e kadar büyüyebilir.

Takımlar tarafından ağırılan yaratıklar ok büyük bir savaşa dahil olacaklar; ve siz tam öl ekli bir savaş neymiş o zaman öğreneceksiniz.

Hücre Sistemi

Kaos Sistemi

"Maksimum yeteneklerdeki yaratıklar"

Oyuncular kritik bir durumla karşılaştıklarında, kendilerini gü lü bir yaratığa evirebilirler. Bu süre ok uzun sürmeyecektir ama savaşın kaderini değiştirmek elinizde olmalı.

Kaos Sistemi' bu oyunun en zevkli yönlerinden bir tanesidir. Rakiplerin oğaldığı bölgelerde Kaos moduna ge in ve gü limiti olmayan bir kahraman savaş ıya dönün!

Kaos Sistemi

Ekipman Sistemi

"Rakion’a özgü özellikler"

Rakion'da Zırh Puanı ve Vuruş Puanı'ndan daha fazlası var.

Karakteriniz büyüdük e karakterinizi 10 kabiliyet ile yükseltebilirsiniz. Ayrıca oyuncular se tikleri karaktere göre belli malzemeleri belli oranda büyültüp kü ültebilirler. Zırh, Silah, Yüzükler ve Tılsımlar kullanın.

Ekipman Sistemi

Seviye Atlama

"Seviye atlayan yaratıklar"

Rakion yoğun savaş taktikleri kullanılan bir evrimi i oyundur. Ayrıca oyun i ine ustaca RPG oyun zevki de eklenmiştir.

Karakteriniz dışında, yaratıklar da evrim ge irirler. Oyuncu yaratıklarının istediği yönde gelişmesine izin verebilir.

Seviye Atlama

Oyun Kuralları Harita Dizaynı

"Stratejik oyun düzeni"

2 ya da 3 ay i in savaş oyunları oynamak ok zevkli değildir, bu yüzden, Rakion kullanıcılarına oyundan daha ok zevk almaları i in değişik özellikler tattırmak istedik. Bunlardan ikisi stratejik oyun deneyimlemeye yönelik Oyun Kuralı ve Harita tasarımlarıdır.

Çarpışan her iki takımın stratejilerine göre savaş durumu ve kazanma oranı her an değişebilir. Rakion'da zafer amacı düşmanı yalnızca yok etmek değil aynı zamanda belirli bir hedefi yok etmek de olabilir.

Son zaferi kazanmak i in, oyuncuların 2 yada 3 aşamaya ihtiyacı bulunuyor. Mükemmel bir takım oyunu, rakibin en kısa zamanda hangi hareketi yapacağını önceden kestirme ve düşmanın ilerleyişi veya ka ışını engellemede başarı önemli faktörlerdir. Bu gibi özellikler kulağa kolay gibi geliyor ama bu tür ayarlamalar oyunculara en heyecan verici savaş tecrübesini kazandırmak i indir.

Oyun Kuralları   Harita Dizaynı

Related posts

Leave a Comment