Rail Nation Artık Türkçe‏!

Rail Nation Artık Türkçe‏!

TravianGamesProduktblattRailNation_TR_Web1x1

RAIL NATION – DEMİRYOLU STRATEJİSİ

 

RAIL NATION HIZ ALIYOR

Demiryolu insanları büyülüyor – dünya çapında milyonlarca hayran boş zamanlarını demiryolları, lokomotifler ve tren tarifeleriyle ilgili hobilerle geçiriyor. Başarılı masaüstü oyunları, bilgisayar oyunları ve TV programları da bu konuya yoğun bir biçimde odaklandılar – ama şimdiye kadar bu tarzda hiç bir çağdaş çevrimiçi oyun, gerçek anlamda kamuoyunun dikkatini çekmedi.

Rail Nation’da strateji oyuncuları ve demiryolu hayranları, oyunu birlikte veya kendi başlarına kazanmak için kendi demiryolu şirketlerini kurabilir, kazançlı taşımacılık hatları planlayabilir ve diğer oyuncularla ticari birliklerde bir araya gelebilirler.

Çünkü demiryolu işinde hareket her şeydir; Rail Nation’da 3B tren modellemelerine sahip dinamik bir harita bulunur. Her yeni dijital demiryolu kodamanı, diğer şirketlerle doğrudan yarışarak kişisel servetini ve kendi şirketinin saygınlığını geliştirmelidir. Rail Nation’da tren hatlarının ve ürün fiyatlarının hesaplaması gerçek zamanlı.

Oyuncular tren güzergâhlarını haritada izleyebilir; şehirlere ve sanayi alanlarına teslimatlar gerçekleştirebilirler.

olarak hesaplanır. Etkin hatlar, toplam 48 farklı ürünü taşımak için kapsamlı zaman çizelgeleri hazırlanarak planlanmalıdır. Artan gelirler, 36 çeşit buharlı, dizel ve elektrikli lokomotif ve 48 tür vagon arasından, büyüyen bir tren filosu kurmak için kullanılabilir.

Oyun boyunca şirketler, her geçen gün daha fazla şehre hizmet verebilir; geniş bir yelpazede süren sevkiyat yarışmalarında diğer oyuncularla karşılaşabilirler. Özel ruhsatlar ise şirketlere ek gelir yaratırlar.

RAIL NATION – DEMİRYOLU STRATEJİSİ

Şehirlerin talep ettiği ürünleri yerlerine teslim etmek, uzun vadede şehirlerin büyümesini de etkiler.

altında bir araya getiren ticari birlik kurma seçeneği ile Rail Nation, bir arada oyun oynama deneyimine çok değer verir. Oyun içinde çeşitli üstünlükler kazanmak için hep birlikte önemli kişilikleri ticari birliğinizde işe alabilirsiniz. Toplam bir kaç bin oyuncu, birlikte ve birbirine karşı aynı sunucuda mücadele ederler.

Oyuncular lokomotif atölyeleri, deneyhaneler, tren istasyonları ve pek çok başka bina inşa edebilirler.

Rail Nation, kapsamlı eğitim bölümleriyle olduğu kadar gelişmiş seçenekleriyle de kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Bu da onun, hem başlangıç seviyesi oyuncular hem de deneyimli oyuncular için eşit seviyede ulaşılabilir bir oyun olmasını sağlar. Oyunun her turu 3 – 4 ay sürer. Bir tur ise birbirini izleyen altı çağ ve bu çağları izleyen, oyuncuların şirketlerini son bir mücadelenin içine sokacakları bir oyunsonundan oluşur.

Oyuncular ayrıca tren istasyonlarının altyapısını da geliştirebilirler.

İlerleme sağlayabilmek için yeni teknolojiler tüm çağlarda mümkün olduğunca çabuk araştırılmalıdır.

Rail Nation tüm mevcut tarayıcılarda ücretsiz oynanabilir. Oyuncular isterlerse ayda bir kaç euro harcayarak lokomotiflerini daha etkili bir şekilde geliştirip kullanabilmelerini sağlayan özelliklerin keyfini çıkarabilirler.

RAIL NATION GERÇEKLERİ OYUN VERİLERİ  
Yayımcı: Travian Games GmbH Geliştirilebilir lokomotif sayısı 113 11 tren istasyonunda
Geliştirici: Bright Future GmbH Her haritadaki şehir sayısı 50 294 gelişim aşaması
Çeşit: Ücretsiz tarayıcı oyunu, Flash gerektirir Her haritadaki imalathane sayısı 1708 120 karakter
Tür: Demiryolu stratejisi Yaklaşık 500 avatar grafiği Her birlikte 25 oyuncu
Başlangıç tarihi: Ocak 2013’ten beri Açık    

Tarayıcı oyununu bulabileceğiniz yer:

www.railnation.com.tr

www.traviangames.de

Related posts

Leave a Comment