Point Blank’ın Yeni Haritası “Yük Gemisi”

Point Blank'ın Yeni Haritası "Yük Gemisi"

Point Blank güncellemeleri bu seferde FPS oyun severleri tarafından büyük ilgi gören ve tercih edilen yeni bir A ık Hava Haritası ile karşımıza ıkıyor. 15 Mayıs Güncellemesi ile oyuna eklenecek yeni harita “Bomba Ma ları” i in değişilmez olmaya aday.Harita özellikle a ık havada oynamayı seven, keskin nişancı oyuncular i in vazge ilmez bir harita olacak. Rakibinize karşı sağlam bir starteji belirleyip ona üstünlük sağlamayı ama ediniyorsanız bu haritayı ok seveceksiniz.


Ayrıca önümüzdeki günlerde “Yük Gemisi” haritasında ödüllü online etkinlikler düzenlenecek ve bu etkinliklere katılmak i in tek yapılması gereken duyuruları Point Blank Türkiye Facebook sayfasından takip etmek.Point Blank 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gen lik ve Spor Bayramını da es ge miyor

19 Mayıs tarihinde gün boyu tüm sunucularda 19 daha fazla XP kazanmanın yanı sıra, büyük bir süpriz oyuncuları bekliyor olacak. Kü ük bir ipucu; Point Blank’i dinazorlar basacak! Bu arada; 17 Nisan tarihinden beri devam eden indirim etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.Point Blank hakkında tüm gelişmler i in Point Blank Türkiye Sayfasını ziyaret edebilir, tüm anlık haber ve muhteşem etkinliklerden ilk önce haberdar olmak i in Facebook sayfasını beğenebilirsiniz.Aylardır merakla beklenen Uluslararası Point Blank Şampiyonası (PBIC) hakkında ayrıntılı bilgiler hafta i erisinde sizlerle paylaşılmaya devam edecek.

Related posts

Leave a Comment