Pirate Storm Oyun Hikayesi

Pirate Storm Oyun Hikayesi

Dünyanın en tehlikeli sularında,korkun ama bir o kadar da eğlenceli bir macera seni bekliyor! Prate Storm’da deniz kabardı, tüm öfkesini kusuyor. Bu fantastik dünyada sadece denizde bulunan yaratıklar değil, acımasız korsanlar da denizlerin hakimi olmak i in dehşet sa ıyor.

Bu tehlikeli denizlerde varolmak i in neye ihtiya var? Büyük silahlara, devasa gemilere, sayamayacağınız kadar paraya mı? Evet, bütün bunlara ihtiyacınız var ancak herşeyden önce bu gizemli denizlerin dev dalgalarına ve acımasız korsanlarına karşı koyacak korkusuz bir kaptana ihtiya var. Diğerlerine önderlik edecek, birlik oluşturup acımasız korsanlarla savaşacak iyi bir stratejiye ve iyibir lidere ihtiya var!

Hemen rotanı ve dümenini Pirate Storm’a evir. Pirate Storm oyna ve nasıl bir kaptan olduğunu herkese göster! Denizle şaka olmaz.

Pirate Storm’da muhteşem grafikler ve ses efektleri seni bekliyor. Pirate Storm dünyasında yapmaktan keyif görev sistemi karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir, denizin fırtınalarına karşı koyabilecek donanıma kolayca erişebilirsiniz. Hengame, 12 harita ve 3 bölge, kişisel olarak donatıp ayarlayabileceğiniz gemi ve oyun karakterleri, arkadaşlarınızla beraber omuz omuza savaşmak i in klan ve parti sistemi ile aksiyonun hız kesmediği muhteşem bir oyunu sizlere sunuyor!

Related posts

Leave a Comment