Peta City Geliyor!

peta city

Peta City Geliyor!

peta city

Yapımını Galaxy Gate firmasının gerçekleştirdiği FPS oyun Peta City, Türkiye’de Rise Game tarafından FPS severlerle buluşturuluyor. Alfa testlerine katılım için talep hayli büyük! Ayrıca Peta City Kapalı Beta Ocak’ın 24’ünde başlıyor.

Oldukça eğlenceli takım mücadelelerinin yaşacanacağı oyunda klasik silahların yanı sıra, minimal ve geniş ölçekli haritalar ile hayli ilginç ve etkili silahlar da Peta City’de yer alacak. Alfa testlerine katılmak isteyen kullanıcılar www.facebook.com/petacitytr ve https://twitter.com/PetaCity  adresi üzerinden mail adreslerini ulaştırabilirler. Kullanıcılara oyunun linkini içeren bir mail gönderilecek ve o mail üzerinden indirikleri Peta City ile alfa testlerine katılacaklar.

Testler boyunca tüm silahlar oyunculara açık olacak! Böylelikle tüm oyuncular hem görsel şölene daha yakından tanık olacaklar hem de harika ölçüde eğlenceli olan Peta City’nin sonuna kadar keyfini çıkaracaklar: Klanlar şimdiden yerlerini aldı!

Kurşunlardan Kaç, Görünmez Ol, Rakibin Üzerine Sıçra!

Bomba kurma, yaratık, sabotaj ve bayrak kaçırma gibi oyuncuların dikkatinden asla kaçmayacak birçok oyun modu Peta City’de yer alıyor. Ayrıca süpriz yenilik olarak da; oyun karaktelerinin kurşunlardan kaçma, görünmez olma ve rakibin üzerine sıçrama gibi ekstra özellikleri de bulunuyor.

Related posts

Leave a Comment