PES 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir – Download

PES 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir – Download

PES 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir - Download

 

Toplamda 18500 ingilizce ses dosyası Türkçe olarak çevirilmiştir. İngiliz spiker tarafından söylenen bütün oyuncular ve takımların seslendirilmesi büyük bir gelişmedir.Pes 2013 Türkçe Spiker yamasını kurduğunuzda, bir önceki versiyona da sahip olursunuz. Pes 2013 Türkçe spikerde yamasında her zaman son sürümü indirmeniz yeterlidir.PES 2013 Türkçe spiker, yamalı ya da yamasız tüm PES 2013 versiyonlarında çalışır. Orijinal oyunlara yüklenebilir.

Pes 2013 Türkçe Spiker Detayları

Toplamda 4000 kadar yeni Türkçe ses dosyası eklendi. Bu ses dosyalarının büyük bir kısmı oyuncu ve takım ismi seslendirmelerinden oluşmakta.

Oyun içerisinde ingilizce spikerde bulunan tüm oyuncu isimleri eksiksiz olarak seslendirilmiştir.

ingilizce spikerde bulunan tüm takım isimleri bütünüyle Türkçe seslendirilmiştir.

Bazı gereksiz uzun replikler kısaltıldı.

Hatalı yorumcu replikleri giderildi.

Seslendirmesi bulunmayan Hakan Balta, Burak Yılmaz, Selçuk inan, gibi oyuncuların adlarının seslendirmeleri eklendi.

PES 2013 Türkçe Spiker Oyun Eklentisi Kurulumu

İndirdiğiniz RAR dosyasını çıkartın daha sonra içerisinde bulunan “dt00_e” ve “dt05_v” bu iki dosyayı kopyalayarak oyunun kurulu olduğu dizinde “C:\program files (x86)\konami\pro evolution soccer 2013\img” klasörü içine yapıştırın. Eski dosyalar ile değiştirilsin mi sorusuna evet diyerek onaylayın.Türkçe Spiker yamasını kurmuş bulunmaktasınız. İyi oyunlar dileriz..Son bir işlem olarak; oyun menü içerisinden Ana Menüde ”Sistem Ayarları” — “Dil Ayarları” yolunu takip ederek anlatım dilini İngilizce olarak seçin.

indir22.png (250×50)

Related posts

Leave a Comment