Oyuncuları kızdıran 3 şey!

Oyuncuları kızdıran 3 şey!

Oyuncuları kızdıran 3 şey!

Oyun dünyasında en ok can sıkan 3 şey!

Oyunlar zaman ge irmek i in harika olabilir, ama oyun dünyasındaki bu 3 şeye tahammül etmek zor!

Video oyunları boş zamanımızı ge irmek ve eğlenmek i in şüphesiz harika şeyler. İster bulmaca özmek olsun, ister düşmanlarınızı kafasından vurmak, herkese göre bir oyun var. Ancak oyunlarda ve oyun dünyasında sizi sinirlendirecek de bir ok şey var.

Bu sorunlardan bazılarını savuşturmanız mümkün ancak ger ek, oyun dünyasının kusursuzluktan olduk a uzak olduğu. İşte oyun endüstrisinde sinirinizi en ok bozabilecek 3 ger ek.

Çıkış tarihi ertelenen oyunlar

Bir oyunla ilgili yaşanabilecek en sinir bozucu durumlardan bir tanesi, oyunun yayınlanma tarihinin ileriye atılması. Sadece birka hafta veya 1 aylık bir gecikmeyi kabul edebilirsiniz, ancak ıkışı aylarca ertelenen oyunlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle de oyunun ıkışına yakın zamanda yapılan ertelemeleri sevmediğimizi söylemeliyiz.

Az sayıda yenilik

Bir oğumuz, oyun endüstrisinin birbirinin devamı olan oyunlardan oluşmasını kabul ediyoruz. Bir oyun popüler olduğunda oyunun geliştiricileri ve yayımcıları, oyunun farklı sürümlerini ortaya ıkararak en fazla para kazanmaya alışıyorlar. Bu genellikle oyuncular tarafından kabul edilebilir bir durum olabilir, ancak oyunlar arasında hi bir yenilik yapılmamış olması, sizi ger ekten hayal kırıklığına uğratabiliyor ve kızdırabiliyor.

Bir oyunun abartılması

Bu konuda geliştiriciler ve yayımcılar kısmen su lular, zira sorumluluğun oğu oyunculara ait. Oyunun tanıtılarak heyecan yaratılması doğal bir durum, ancak heyecanın asıl abartanlar oyuncular ve oyuncuların ortaya ıkacak oyunun dünyanın en iyi oyunu olacağına inanmaları.

Related posts

Leave a Comment