Nihayet Diablo 3!

diablo-3

Nihayet Diablo 3!

Blizzard'ın yıllardır beklenen oyunu Diablo 3, Taksim'deki şölenle birlikte Türkiye'de satışa ıktı!

Bugün, sabah saatlerinden itibaren Taksim'de biriken Diablo 3 kalabalığından buradaki haberimizde bahsetmiştik. Ve beklenen oyun, saatler 00.00'ı gösterirken, Dünya ile birlikte ülkemizde de satışa sunuldu.

Kalabalığın en ilgin ismi ise, kuşkusuz 30 saattir orada beklediğini söyleyen 40 yaşındaki Çağatay Argun isimli Diablo IIIhayranıydı. Lise ağlarında Diablo ile tanıştığını söyleyen Argun, oyun dünyasının Türkiye'de de geliştirğini görmekten mutluolduğunu söyledi.

Diablo III'ü Türkiye pazarını sunan Aral Oyun'dan Grup Müdürü Murat Acar ise, oyunun 2012 yılının en ok satılan oyunuolacağına kesin gözüyle bakıyor. 2008 yılında duyurulan ve ancak bugün satışa sunulan Dianlo III hakkında kendilerinin de bu zamana kadar pek bir detay bilmediklerinin altını izen Acar, hepimiz gibi, Blizzard'ın "hazır olunca piyasaya süreceğiz" a ıklamasını takip ettiklerini söyledi.

Türk e kutu ve kitap ığı ile satışa sunulan Diablo III iki farklı sürüm olarak raflara ıktı. Diablo III'ün normal sürümüne sahip olmak isteyenler 110 TL, Collector Edition olarak da bilinen özel Diablo III paketi i in ise 240 TL'lik bir ödeme yapmak zorunda.

Related posts

Leave a Comment