MStar Takım Oluşturma Rehberi

mstartakim2

MStar Takım Oluşturma Rehberi

MStar’da takım savaşlarına girebilmek ve bir arada hareket etmek i in takım oluşturmanız gerekmekte.

Öncelikle bir takım oluşturabilmek i in 11 seviyeyi ge erek Sosyal Topluluk Klübü’ne giriş yapmanız gerekmektedir. Sosyal Klübe girebilmenizin tek ve etkin yolu da görevlerinizi Sihirli Klüp’ ten başlayarak sırayla yapmaktır.

Sosyal Klübe giriş yaptıktan sonra Takım Yöneticisi Pal Bonk ile konuşmalısınız. Pal Bonk isimli Takım Yöneticisi’nden “Yeni bir takım kurmak istiyorum” se eneğini se meniz gerekmekte. Ardından yönlendirmeleri takip etmemiz gerekmektedir. Aynı zamanda bir takım oluşturabilmek i in başka bir takıma üye olmamalısınız.

Pal Bonk isimli Takım Yöneticisi size son defa daha takım kurmak isteyip istemediğinizi soracaktır.

Takım kurmak istediğinizden eminseniz; “Evet, takım kurmak istiyorum” se eneğini se melisiniz.Daha sonra a ılan pencerede “Yeni takım oluştur” kısmına ge iyoruz.

Takım kurma aşamasındaki ilk iş takımınıza bir isim belirlemektir. Takım isminizi yazdıktan sonra Onay kutusu aktif hale gelecektir. Onayladıktan sonra artık yeni bir takımın liderisiniz.Artık takıma tıkladığınız zaman Takım bilgisi ile karşılaşırsınız.Sırasıyla; temel bilgi, üyelik bilgisi, üyelik yönetimi, takım yetkisi, takım savaşı bölümleri bulunmaktadır.

Temel Bilgi: Takımın seviyesi, ismi, üye sayısı, sahip olunan tecrübe,gibi özelliklere temel bilgiden ulaşabilirsiniz.

Üyelik Bilgisi: Takımdaki kişi sayısı, ünvanı, seviyeleri, cinsiyetleri ve takıma katkıları (tecrübe bağışları) görüntülenir.

Üyelik Yönetimi: Bu kısımdan takım üyelerini görebilir, dilersek se tiğimiz üyeleri takımdan ıkarabilir ve yapılan üye başvurularını kabul ya da reddedebiliriz.

Takım Yetkisi: Takım bildirimleri, etiketleri ( takım aramada kullanılabilecek), üye yetkilerini ve takımı kapatma işlemini bu kısımdan yapabilmekteyiz. Ancak takımı kapatabilmek i in takımda üye kalmaması gerekmektedir.

Takım Savaşı: Takım Savaşı sunucusunda kazanmış ya da kaybetmiş olduğumuz dansları, derece ve puanlarımızı, haftalık takım savaşı sıralama bilgilerimizi bu kısımdan takip edebiliriz.

Related posts

Leave a Comment