Mstar Profil Bilgi Sistemi Rehberi

profilbilgisistemi4

Mstar Profil Bilgi Sistemi Rehberi

Oyunu a tığınızda ana lobide sağ alt köşedeki “Bilgi” sekmesine tıklayarak profil bilgilerinizin bulunduğu bölüme ulaşabilirsiniz.

A ılan ekranda profil bilgileriniz görünecektir. Seviyeniz, tecrübe puanınız, isminiz, kan tipinize kadar ok detaylı bilgilerinizi görebilirsiniz. En aşağıda ise Point(puan) Candy(şekerleme puanı) ve Cash(nakit) ile oyun i erisindeki puanlarınızı görebilirsiniz.

profilbilgisistemi1

Takım bilgisi kısmına tıkladığınızda, oluşturduğunuz takım hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Takımınızın seviyesini, takımınzdaki oyuncuları, takımınızın toplam tecrübe puanını, kazandığınız oyunları ve takımınız hakkındaki daha bir ok detayı bu sekmeden görebilirsiniz.

profilbilgisistemi2

Takım bilgisi bölümünde sol alt köşede “ayrılma” ve davet olarak iki se enek bulunmaktadır. “Ayrılmaya” tıkladığınızda takımdan ayrılacaksınız. “davet” se eneğine tıkladığınızda ise takıma bir başka oyuncuyu davet etmek i in pencere a ılacaktır.

profilbilgisistemi3

Davet ölümünde “takma isim” yazılı bölüme davet etmek istediğiniz kişinin takma ismini(nickname) yazmanız, davet yazısına ise davet etmek istediğiniz nedeni yazarak aşağıda bulunan davet butonuna basmanız, oyuncuyu takıma davet etmek i in yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra davet etmek istediğiniz arkadaşınıza bir uyarı gidecek ve takıma katılıp, katılmamak istediğini arkadaşınız se ecektir.

profilbilgisistemi4

Ayrılma butonuna tıkladığınızda ise, size ayrılma isteyip istemediğiniz sorulacak ve eğer “evet” se eneğine tıkladıktan sonra 3 gün boyunca takıma yeniden katılamayacaksınız.

Related posts

Leave a Comment