MStar Online

mstaronline

MStar Online

MStar hayallerinizi ger ekleştirebileceğiniz ücretsiz ve tamamıyla Türk e i erikli bir Online 3D Dans oyunudur. Artık dans etme hayallerinizi yarışmalarda ya da başka bir ortamda test etmenize ve sınamanıza gerek yok. MStar bu yaz tüm danscıları piste davet ediyor.

MStar’da dans etmenin dışında yapabileceğiniz şeylerin sınırı yok, dilerseniz arkadaşlarınızla özel olarak dekor ettiğiniz evinizde buluşun ve eğlenin dilerseniz MStar dünyasındaki birbirinden güzel ortamlarda yeni insanlarla tanışın.

Unreal 3 motoru ile hazırlanan MStar Online MMODance oyunu harika grafikler sunmakla birlikte performansı ile de tüm oyunseverlerin ilgisini ekecek niteliktedir. Ayrıntılı grafikler ile karakterinizi en ince detaylarına kadar siz yaratın ve bu dünyada yer almasını istediğiniz starınızı kendiniz oluşturun.

Binlerce kıyafet, takı ve dekor ürününe dilerseniz oyun i erisinde elde ettiğiniz puanlarla sahip olabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile aynı anda dans pistinde yer almak ya da sevdiğiniz birisiyle birlikte bir dans şöleni oluşturmak sizin elinizde. MStar’da onlarca dans modu bulunmaktadır.Yaşadığınız dünyayı değiştirmek istemez miydiniz? İşte size bir fırsat! Hemen şimdi ücretsiz olarak Kapalı Beta’ya üye olun ve bu hayal dünyasında yerinizi alın.

Related posts

One Thought to “MStar Online”

Leave a Comment