Mstar Evcil Hayvan Rehberi

mstarevcilhayvan

Mstar Evcil Hayvan Rehberi

Evcil Hayvan: Mstar'da evcil hayvan sahibi olabilmek i in alış veriş merkezinden, ev se eneğinin altında bulunan diğer se eneğini se meniz gerekmektedir. 2 renk se eneği bulunan siyah ve beyaz labradorlardan istediğinizi 30 günlük ya da sınırsız olarak alabilirsiniz.

mstarevcilhayvan

Evcil Hayvan Kullanımı

mstarevcilhayvan2

Mstar'da alt barda bulunan eşyam oradan diğer se eneğine geldiğinizde evcil hayvanınızı görebilirsiniz.Üzerine ift tıkladığınızda sizden evcil hayvanınız i in isim girmeniz istenecektir.Ayrıca yanda bulunan zar'a tıkladığınızda evcil hayvanınızın sevimlilik-saldırganlık-merak puanlarını rastgele bir şekilde değiştirebilirsiniz.

İsim belirledikten sonra gelen menüde evcil hayvanınızın özelliklerini görebilir ve dilerseniz evcil hayvanınızı dışarı ıkartabilirsiniz.
Evcil hayvanınız dışarı ıktığı andan itibaren fare'nin sol tuşu ile üzerine tıkladığınızda gelen menüden, onunla oynayabilir, otur komutu verebilir, okşayabilir, bilgilerini inceleyebilir ve tekrar klübesine geri ağırabilirsiniz.Okşayarak güzelliğini ve sadakat derecesini arttırabilir,oynarak saldırı ve sadakt derecesini yükseltebilirsiniz.Bilgilerini incelemeyeyi se tiğinizde sadakat-saldırganlık-merak-güzellik puanlarına ulaşabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment