Mstar Çift Olma Rehberi

Mstar Çift Olma Rehberi

Karşı cinsle ift olabilmek i in öncelikle gereken; dükkandan Plastik yüzük almanızdır. Almış olduğunuz yüzüğü sevginizi itiraf edeceğiniz kişinin üzerine sağ tıklayarak “Çift Başvurusu” kısmına tıklamanız gerekmektedir.

Ardından karşımıza ıkacak ekranda daha önce dükkandan aldığımız yüzüğe tıklayarak “Onay” kutucuğunu işaretlememiz gerekmektedir.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey; sevdiğiniz kişinin teklifinizi kabul edip etmeyeceğini beklemektir.

Sevdiğinden ift olma teklifi alan kişi tarafından bakacak olursak; ekranda aşağıda gördüğünüz gibi bir kutucuk belirecektir. Burada size kim tarafından teklifin geldiği ve kabul edip etmediğiniz sorulmaktadır. Unutmayın; kabul ya da reddedebilmek i in 10 saniyeniz var. Bu süre kutucuğun üzerinde bulunan kalp i inde görülmektedir.

Teklifte bulunduğunuz kişi eğer ift olma teklifinizi kabul ederse; onaylandığına dair ekranınızda aşağıdaki gibi bir kutucuk belirecektir.

Ardından 3 eşit hediye her iki tarafa da gelecektir. Bunlar;
Eşlerin birbiri ile ilgilenebilmesi i in gereken etkileşimlerin bulunduğu dükkan a ılacaktır.

İlk eş etkileşimi oyun tarafından eşlere hediye edilecektir.

Son olarakta ilk aşama yüzüğü olan “ Plastik Eş Yüzüğü” hediye edilecektir. Bu yüzüğe Posta kutunuzdan hediyeler kısmından ulaşabilirsiniz. Yüzüğü kabul ettiğinizde, yüzük otomatik olarak eşya kısmına ge ecektir. Yüzüğü kullandığınızda da tercihinize göre sağ ya da sol el parmağınızda olacaktır.

Ardından karakterinizin “bilgi” kısmına girdiğinizde “Çift Bilgileri” ni görebileceksiniz.

Çift bilgilerinize tıklamanız durumunda da partnerinizle ilişki durumunuzu görebilirsiniz. Partnerinizin ismi, ne zaman ift olduğunuzun tarihi, ift seviyeniz ve kalp arma aşamalarınızı görebilirsiniz.

Çift seviyenizi ve kalp arpma aşamanızı yükseltebilmek i in partnerinizle sık sık ilgilenmeli, dans etmelisiniz. Her etkileşim ve danstan sonra başınızın üzerinde bir kalp ve kalbin i inde almış olduğunuz etkileşim puanlarınızı görebilirsiniz.

Related posts

One Thought to “Mstar Çift Olma Rehberi”

  1. Mücahit

    Ya o bileziği nerden alıcaz ben yaptım etmedi gitti bilezik başka nerede bulabilirim

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.