MStar Alışveriş Merkezi Rehberi

mstaralisverismerkezi

MStar Alışveriş Merkezi Rehberi

Oyuna giriş yaptığımızda ilk olarak aşağıda gördüğünüz ekranla karşılaşıyoruz.

Buradan AVM butonuna tıklayarak alışveriş yapabileceğimiz alana gidiyoruz.

AVM butonuna tıkladıktan sonra alışveriş merkezine giriş yapıyoruz. Burada isterseniz kendinize kıyafetler, isterseniz ev eşyaları alabilirsiniz.

Alışveriş merkezinden bir eşya satın almak i in öncelikle eşyanın altında bulunan satın alma butonuna tıklamanız gerekiyor.

Butona tıkladıktan sonra bir satın alma penceresi ıkıyor karşımıza. Burada eşyanın fiyatını, süresini, resmini ve a ıklamasını görebilirsiniz.

Dilerseniz eşya hediye de edebilirsiniz. Bunun i in pencerenin sol alt bölümündeki hediye butonuna tıklamanız yeterlidir. Butona tıkladıktan sonra aşağıda gördüğünüz gibi bir pencere a ılır. Burada hediye edeceğiniz oyuncunun adını ve bu kişiye yazmak istediğiniz a ıklama yazısını girebilirsiniz.

Bir eşyayı satın aldığınızda tekrar bir bilgilendirme penceresi a ılır. Bu pencerede ne satın aldığınızı ve satın aldığınız eşyanın fiyatını görebilirsiniz. Aynı zamanda kalan paranızı da görebilirsiniz. Giy butonuna tıklayarak satın aldığınız eşyayı giyebilir, sol altta bulunan Eşyam butonuna tıklayarak eşyanızın bulunduğu bölüme ge iş yapabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment