Legend Of Fighters Kapalı Beta Testi Başladı

Legend Of Fighters 2

Sabırsızlıkla beklenen RPG tabanlı aksiyon oyunu Legend Of Fighters kapalı beta testine başladı.  5 gün sürecek kapalı beta testinde herhangi bir oyuncu sayı sınırlaması bulunmaması oldukça sevindirici bir haber.

4 farklı modeldeki sınıfın görevlerle, senaryoyla ve PVP alanlarıyla kıyasıya aksiyona ortak oldukları Legend Of Fighters Türkiye 25 Mart 2014 saat 16:00 itibariyle başladı. Türkiye’de sıradışı bir model olan LoF, küçükten büyüğe birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.

Amatör ve profesyonel oyuncular yoğun ilgi gösterdiği oyunda 1 vs 1’den 4 vs 4’e kadar birbirleri ile PVP arenasında yapacakları mücadeleler, oyunun en keyif verici noktalarından olacak. Sizde bu heyecana ortak olmak için aşağıdaki adreslerden oyunu indirebilir ve kayıt olabilirsiniz.

Legend of Fighters‘a kayıt olmak için www.lof.com.tr adresine bilgilerinizi bırakmanız ve oyunu indirmeniz  yeterli olacaktır. Oyun ile ilgili tüm gelişmelere Facebook sayfası www.facebook.com/lofturkiye aracılığıylada ulaşabilirsiniz. Legend Of Fighters sitesinden oyunu indirmeyi sakın unutmayın.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.